Guerlain Cils d’Enfer Maxi Lash

voděodolná řasenka pro objem

Guerlain Cils d’Enfer Maxi Lash voděodolná řasenka pro objem
Guerlain Cils d’Enfer Maxi Lash voděodolná řasenka pro objem
Guerlain Cils d’Enfer Maxi Lash voděodolná řasenka pro objem
925
Sleva 26%
odstín 01 Noir 8,5 ml
680

Kód: GUR1327 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Guerlain Cils d’Enfer Maxi Lash
odstín 01 Noir 8,5 ml | 680

Popis kosmetiky Guerlain Cils d’Enfer Maxi Lash

Popis:
Řasenka pro objem voděodolná Maxi Lash z portfolia legendární francouzské značky Guerlain dodá vašemu pohledu neodolatelnou intenzitu.

Řasenka Guerlain Maxi Lash díky inovativnímu kartáčku a unikátní kombinaci voděodolných objemových a stylingových vosků jediným tahem dodá dramatický objem řasám a natočí je. Snadno můžete nanést více vrstev, a zajistit si tak výraznost nalíčení řas přesně podle svých představ. Řasy vydrží svůdně výrazné po celý den, bez rizika rozmazávání.

Účinky:

  • zvýrazňuje řasy
  • natáčí
  • dodává objem
  • je voděodolná

Vlastnosti

Barva
černá
Konzistence
krém
Typ řasenky
pro objem, voděodolná
Voděodolné
voděodolné

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.