GUERLAIN Cils d’Enfer Cils d’Enfer Maxi Lashvoděodolná řasenka pro objem

1×
GUERLAIN Cils d’Enfer Cils d’Enfer Maxi Lash voděodolná řasenka pro objem
GUERLAIN Cils d’Enfer Cils d’Enfer Maxi Lash voděodolná řasenka pro objem
odstín 01 Noir 8,5 ml

Kód: GUR1327 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu GUERLAIN Cils d’Enfer Cils d’Enfer Maxi Lash
Vlastnosti

Popis:
Řasenka pro objem voděodolná Maxi Lash z portfolia legendární francouzské značky Guerlain dodá vašemu pohledu neodolatelnou intenzitu.

Řasenka Guerlain Maxi Lash díky inovativnímu kartáčku a unikátní kombinaci voděodolných objemových a stylingových vosků jediným tahem dodá dramatický objem řasám a natočí je. Snadno můžete nanést více vrstev, a zajistit si tak výraznost nalíčení řas přesně podle svých představ. Řasy vydrží svůdně výrazné po celý den, bez rizika rozmazávání.

Účinky:

  • zvýrazňuje řasy
  • natáčí
  • dodává objem
  • je voděodolná

Vlastnosti

Odstín
černý
Konzistence
krém
Typ řasenky
voděodolná, pro objem
Efekt
voděodolný

O značce GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.

Recenze GUERLAIN Cils d’Enfer Cils d’Enfer Maxi Lash1