Guerlain Cils d’Enfer Maxi Lashvoděodolná řasenka pro objem

1×
Guerlain Cils d’Enfer Maxi Lash voděodolná řasenka pro objem
Guerlain Cils d’Enfer Maxi Lash voděodolná řasenka pro objem
925

Ušetříte 30%
odstín 01 Noir 8,5 ml
645

Kód: GUR1327 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra úterý 25. 2. 2020
Osobní odběr
již dnes
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Guerlain Cils d’Enfer Maxi Lash
Vlastnosti

Popis:
Řasenka pro objem voděodolná Maxi Lash z portfolia legendární francouzské značky Guerlain dodá vašemu pohledu neodolatelnou intenzitu.

Řasenka Guerlain Maxi Lash díky inovativnímu kartáčku a unikátní kombinaci voděodolných objemových a stylingových vosků jediným tahem dodá dramatický objem řasám a natočí je. Snadno můžete nanést více vrstev, a zajistit si tak výraznost nalíčení řas přesně podle svých představ. Řasy vydrží svůdně výrazné po celý den, bez rizika rozmazávání.

Účinky:

  • zvýrazňuje řasy
  • natáčí
  • dodává objem
  • je voděodolná

Vlastnosti

Barva
černá
Konzistence
krém
Typ řasenky
voděodolná, pro objem
Efekt
voděodolný

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.

Recenze Guerlain Cils d’Enfer Maxi Lash