GUERLAIN L'Heure Bleue toaletní voda pro ženy

GUERLAIN L'Heure Bleue toaletní voda pro ženy
GUERLAIN L'Heure Bleue toaletní voda pro ženy
50 ml

Kód: GUR1098 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis GUERLAIN L'Heure Bleue
Složení

Představte si jedinečný moment, kdy slunce zapadne za horizont, ale noc ještě nenastává. Je to hodina, kdy se zastaví čas, kdy se ocitáme naprosté v harmonii se světem a světlem. Právě kouzlo tohoto okamžiku v sobě skrývá toaletní voda pro ženy Guerlain L'Heure Bleue.

Hlavní roli ve vonné kompozici hrají květinové tóny fialky a kosatce, doplněné lahodnou vanilkou, která doslova pohladí vaše smysly.

  • květinová vůně s orientálními a pudrovými tóny
  • roku 1912 ji vytvořil Jacques Guerlain
  • inspirována hodinou mezi západem slunce a nocí plnou hvězd

Složení vůně
Úvod se nese ve znamení aromatického anýzu a osvěžujících citrusových tónů bergamotu. V srdci vůně se rozvoní karafiát a neroli, jež dodávají vůni svůdnost. Základ vůně, který vydrží na kůži nejdéle, patří orientálním a pudrovým tónům. Ty má na svědomí fialka, kosatec, lahodná vanilka, benzoin a exotická tonka fazole.

Příběh vůně
Vůni Guerlain L’Heure Bleue vytvořil roku 1912 Jacques Guerlain. Inspirací mu byla jeho oblíbená denní hodina, kdy slunce zapadne za obzor, obloha se zbarví do sametově fialové, a nebe stále čeká na hvězdy. Luxusní flakon v secesním stylu, který perfektně odráží romantický charakter vůně, navrhl Georges Chevalier.

Složení

Složení
fialka, vanilka, kosatec
Druh vůně
orientální, květinová

O značce GUERLAIN

Nadčasové know-how, neustálý výzkum, inovace a zdokonalování, odvážní tvůrci, legendární výtvory a kultura krásy jako symbol značky. To vše představuje luxusní parfémový dům Guerlain, jehož historie sahá až do roku 1828.

Již od počátku vyrábí Guerlain parfémy i kosmetiku ve Francii. Ve výrobě kombinuje řemeslné umění, špičkové technologie a environmentální i sociální odpovědnost. Den po dni pracují týmy Guerlain na vývoji luxusní a zároveň udržitelné kosmetiky – ve jménu krásy zákazníků, přírody i naší planety. Díky svému cennému know-how získal Guerlain ocenění „Living Heritage Company“, udělené francouzským ministerstvem hospodářství a průmyslu.

Za 190 let má Guerlain na kontě 1100 vůní. Pátou generaci Guerlain parfémářů představuje Thierry Wasser, jenž při svých cestách po celém světě hledá ty nejvzácnější přírodní suroviny pro výrobu luxusních vůní – vždy s respektem k místním obyvatelům i k přírodě.

Prozkoumejte širokou nabídku Guerlain produktů – od vůní Mon Guerlain, L’Homme Idéal, a Aqua Allegoria přes make-up L’Essentiel Foundation, bronzující pudr Terracotta nebo ikonické pudrové perly Météorites.

Recenze GUERLAIN L'Heure Bleue