Guerlain Les Voilettes

sypký transparentní pudr

3×
Guerlain Les Voilettes sypký transparentní pudr
Guerlain Les Voilettes sypký transparentní pudr
Guerlain Les Voilettes sypký transparentní pudr
Guerlain Les Voilettes sypký transparentní pudr
Guerlain Les Voilettes sypký transparentní pudr
Guerlain Les Voilettes sypký transparentní pudr
1 300

Ušetříte 17%
odstín 2 Clair 20 g
1 073

Kód: GUR0898 | Více než 20 ks skladem
ks
Zásilkovna
Již zítra pátek 24. 5. 2019
Osobní odběr
Již zítra pátek 24. 5. 2019
Guerlain Les Voilettes
odstín 2 Clair 20 g | 1 073

Popis kosmetiky Guerlain Les Voilettes

Popis:
Sypký transparentní pudr Guerlain Les Voilettes je dokonale hladký pudr, který sluší každému tónu pleti. Zajistí neporušený make-up a výrazně prodlouží jeho trvanlivost. Ošetřuje pleť a zabraňuje jejímu podráždění. Poskytuje pleti potřebnou ochranu, má velmi jemnou texturu a velmi dobré krycí vlastnosti. Viditelně rozjasňuje pleť, pleť bude celý den krásně jednotná, pěstěná a bude mít mladistvější vzhled. Pudr zanechává pleť sametově jemnou s přirozeným matným vzhledem.
Sypký transparentní pudr Les Voilettes je vhodný pro všechny typy pleti, jimž se dokonale přizpůsobí. Má velmi jemnou texturu, snadno se nanáší na pleť. Perfektně se spojuje s make-upem a pletí, takže společně tvoří jeden kompaktní celek. Krycí vlastnosti transparentního pudru budou lichotit pleti s jemnými linkami a vráskami, které po aplikaci pudru nebudou viditelné. Lze vybírat z několika barevných odstínů.
Les Voilettes je špičková osvědčená kvalita v atraktivním obalu, která vás bude doprovázet a pomáhat vaší pleti každý den. Dopřejte si hedvábné doteky nadýchaného pudru, buďte okouzlující a bezchybně krásná!

Účinky:

  • ošetřuje a chrání pleť, zabraňuje jejímu podráždění
  • má velmi jemnou texturu
  • má velmi dobré krycí vlastnosti
  • viditelně rozjasňuje pleť
  • pleť zůstává jednotná, pěstěná a má mladistvější vzhled
  • zanechává pleť sametově jemnou s přirozeným matným vzhledem
  • dokonale se přizpůsobí každému typu pleti
  • perfektně se spojuje s make-upem a výrazně prodlužuje jeho trvanlivost

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Naneste pudr rovnoměrně pomocí houbičky nebo štětce na pleť. Opakujte podle potřeby.

Vlastnosti

Konzistence
pudr
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Guerlain

Francouzský parfémový dům Guerlain žije krásou a kreativitou už téměř dvě století a patří tak mezi nejstarší a také nejproslulejší na světě. Od samého počátku v roce 1828 značka hrdě vyrábí všechny své produkty výhradně ve Francii a svázána je zejména se dvěma místy. V historickém městě Chartres vzniká Guerlain make-up a prémiová kosmetika a v obci Orphin se rodí dokonalé Guerlain vůně. Obě lokality spojuje nejen tradice, ale i umělecké know-how a propracované technologie.

Vše začalo u chemika a inovátora Pierre-François P. Guerlaina, který značce vdechl život a vložil do ní celý svůj talent. Brzy získal přízeň pařížské vysoké šlechty a v polovině 19. století jeho jméno znělo ve všech módních kruzích. Parfém Guerlain se stal pojmem a ikonou a dnes září ve světě vůní bezmála 200 let. Guerlain kosmetika ukrývá také mnoho skvostů, z nichž tónovací perly Guerlain Météorites budou skutečným klenotem vaší kosmetické výbavy.