Gucci Mémoire d'Une Odeurparfémovaná voda unisex

3×
Gucci Mémoire d'Une Odeur parfémovaná voda unisex
Gucci Mémoire d'Une Odeur parfémovaná voda unisex
100 ml
1 510

Kód: GUC04990 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Gucci Mémoire d'Une Odeur
Složení

Otevřete bránu vzpomínek, zážitků a myšlenek, které máte uzamknuté ve své mysli. Unisex parfémovaná voda Gucci Mémoire d’Une Odeur ve vás evokuje všechny ty nezapomenutelné okamžiky, které patří vašemu dřívějšímu já.

  • minerálně dřevitá vůně
  • pro muže a ženy, kteří jdou svou vlastní cestou
  • ideální na denní nošení i speciální příležitosti

Složení vůně
Úvodní smělé tóny patří římskému heřmánku, který se poté smísí s další úrovní vonné kompozice, v níž se silně projeví esence dřeva. Cedrové i santalové prvky se doplňují s pižmem a jasmínem. Svou nadvládu si dlouho a intenzivně drží, než přijde pravý čas na jemný vanilkový závěr.

Příběh vůně
Mémoire d’Une Odeur je první vůně od Gucci, která není vyhrazena pro muže, nebo pro ženy a není ani limitována věkem. Parfémovaná voda představuje zhmotnění našich dávných myšlenek plných nostalgie, které můžeme díky ní znovu intenzivně prožívat i v současnosti.

Flakon přichází v odstínech zelené a nezapře v sobě prvky vintage. Víčko v barvě zlata s logem GUCCI na samém vrcholu je připomínkou tradičního stereo systému. Vnější obal je ozdobený zlatými hvězdami a je inspirován freskami kaple v italském městě Padua.

Složení

Hlava
heřmánek
Srdce
cedrové dřevo, pižmo, dřevo, jasmín, santalové dřevo
Základ
vanilka
Druh vůně
aromatická

O značce Gucci

Progresivní, inovativní a směr udávající – značka Gucci formuje svět módy již téměř sto let. Její moderní a eklektické výrobky představují vrchol italského řemeslného umění a jsou nepřekonatelné svou kvalitou a důrazem na detail.

Na počátku všeho stál v roce 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, který si založil dílnu na zpracování kůže. Zřejmě ho tehdy vůbec nenapadlo, že dal právě jméno módní legendě, která jednou dobude svět.

Dnes značka Gucci nezáří pouze na přehlídkových molech, své kolekce rozšířila o další módní doplňky a také kosmetiku a parfémy. Mezi ty nejznámější patří určitě aromatická vůně pro muže Gucci Guilty nebo romantická květinová vůně pro ženy Gucci Bloom.

Podle vize aktuálního tvůrčího ředitele Alessandra Micheleho značka Gucci nově definovala luxus pro 21. století a upevnila svou pozici jednoho z nejžádanějších módních domů na světě.

Recenze Gucci Mémoire d'Une Odeur