Givenchy Organza parfémovaná voda pro ženy

41×
Givenchy Organza parfémovaná voda pro ženy
Givenchy Organza parfémovaná voda pro ženy
100 ml
2 155

Kód: GIV0107 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Givenchy Organza
Složení

Bohyně se skrývá v každé ženě, jde jen o to ji v sobě objevit. S tím vám hravě pomůže dámská parfémovaná voda Givenchy Organza, jejíž čistá, klasická a elegantní vůně plná květin, vanilky a ambrových tónů ztělesňuje nestárnoucí ženskou krásu.

  • orientální květinová vůně
  • oslavuje bohyni v každé ženě
  • uvedena na trh roku 1997

Složení vůně
Úvod do orientální květinové vonné kompozice tvoří podmanivé tóny jasmínu. Poté se rozvoní neodolatelná gardénie. Základ vůně, který vydrží na kůži nejdéle, se nese ve znamení lahodné vanilky, která doslova pohladí vaše smysly.

Příběh vůně
Tak, jako samotná vůně, oslavuje ženskost i její originální flakon, znázorňující ženské tvary. Za vonnou kompozicí stojí Sophie Labbe, flakon navrhl Serge Manseau.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
jasmín
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
gardénie
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
vanilka
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Givenchy

Luxusní módní kousky, kvalitní kosmetika a nádherné vůně. To je francouzská značka Givenchy, která více než 60 let vzdává hold módě a kráse. Vyzývá zákazníky, aby si našli svůj vlastní, nezapomenutelný styl a byli sami sebou.

Příběh značky Givenchy se začal psát v Paříži roku 1952, kdy návrhář Hubert de Givenchy založil módní dům, nesoucí jeho jméno. V roce 1953 se Hubert de Givenchy setkal s Audrey Hepburn a začala jejich úzká spolupráce. Pro úchvatnou Audrey, která byla jeho múzou, navrhl Givenchy filmové kostýmy a oblékal ji na různé události.

V roce 1957 představil Givenchy vůni L’Interdit, jež byla původně navržena právě pro okouzlující herečku. Tak vznikla společnost Parfums Givenchy. Následovaly další nezapomenutelné vůně a v roce 1989 se značka Givenchy rozrostla o kosmetiku.

Kromě legendární Givenchy L’Interdit, která se dočkala i nové, modernější interpretace v podobě úchvatné květinové vůně, se velké oblibě těší také Givenchy Irresistible a Gentleman Givenchy.

Givenchy parfémy jsou nadčasové, nechávají vyniknout osobnost svého nositele a vytvářejí jedinečný čichový podpis, díky kterému si vás zapamatuje každý.

Recenze Givenchy Organza41