Gillette Fusion5 Proglide Power náhradní břity

Gillette Fusion5 Proglide Power náhradní břity
Gillette Fusion5 Proglide Power náhradní břity
Akce
4 ks
490

Kód: GIL0087 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 7. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 7. 5. 2021

Popis Gillette Fusion5 Proglide Power

Tak dokonalé holení, že o něm vaše pleť nebude téměř ani vědět? Přesně takové vám dopřejí náhradní břity Gillette Fusion5 Proglide Power. Jedinečných 5 čepelí s precizním zastřihovačem na zadní straně zajistí dokonalé oholení všech vousů včetně těžko přístupných oblastí (například okolo nosu). Čepele jsou navíc velmi tenké a jemné a eliminují tahání či zatrhávání vousů během holení.

Speciální zvláčňující proužek obsahuje ve vodě rozpustné lubrikanty, které usnadňují klouzání břitu po pokožce a chrání ji tak před podrážděním i poraněním. Protiskluzová část na protilehlé straně břitu odvádí pryč přebytečnou pěnu či gel na holení a zajišťuje optimální kontakt holicího strojku s pokožkou. Dopřejte si maximálně precizní oholení každý den.

Vlastnosti:

  • 5 čepelí s příjemným povrchem pro pohodlné oholení bez tahání a trhání
  • zastřihovač na zadní straně pro holení těžko dostupných míst
  • zvláčňující proužek chrání pokožku před podrážděním a usnadňuje holení
  • mikrohřeben napomáhá navést vousy přímo k břitu
  • břit vydrží ostrý až 1 měsíc používání
  • kompatibilní se všemi rukojeťmi Gillette Fusion 5

Jak používat:
Nasaďte břit na rukojeť holicího strojku a zacvakněte.

O značce Gillette

„Pro muže to nejlepší“ říká značka Gillette už více než 100 let. Tím se řídil i sám zakladatel King C. Gillette, když v roce 1900 přišel s revolučním prototypem jednorázových břitů. Od té doby jsou holicí strojky Gillette stále zdokonalovány tak, aby vám přinášeli skutečně to nejlepší.

V roce 1998 byl představen Gillette Mach 3, první strojek s technologií 3 břitů zajišťujících ještě důkladnější oholení. A postupně začala značka nabízet také řadu Gillette Venus, holicí strojky a kosmetiku pro něžné pohlaví. Dámské strojky Gillette zajistí neméně dokonalé oholení pokožky a na výběr je řada různých typů a designů pro maximální spokojenost každé ženy.

Ať už z širokého výběru zvolíte kterýkoliv holicí strojek Gillette, vždy se dokonale přizpůsobí konturám obličeje nebo linii těla. Získejte dokonalé oholení s nejpokročilejšími holicími strojky na světě a mějte svůj styl pod kontrolou.

Recenze Gillette Fusion5 Proglide Power