ENERGIZUJÍCÍ OBLIČEJOVÉ CVIČENÍ
 Stimulující mikroproud tonizuje pleť, zatímco jemné pulzace T-Sonic™ masírují obličej, rozjasňují pleť a zajišťují, aby vypadala mladistvě.

ANTI-SHOCK SYSTEM™ 
 Skenuje a měří odolnost kůže vůči elektřině a automaticky upravuje intenzitu mikroproudu tak, aby zaručil kvalitní, maximálně bezpečnou a komfortní péči. 

celý text skrýt text

  •  PROPOJENÍ S APLIKACÍ
     Automaticky synchronizuje předvolby s aplikací FOREO For You, nabízí širší škálu intenzit mikroproudu a obličejové fitness programy s návodem jak zachovat přirozeně pozvednutý vzhled vaší pleti. 

     CHYTRÝ ŠVÉDSKÝ DESIGN
     Ergonomicky tvarovaný tak, aby vyhovoval křivkám obličeje. Nepotřebuje žádné nástavce, zato nabízí dlouhou výdrž, která přijde vhod, ať jste kdekoli. 

celý text skrýt text

Tonizace obličeje mikroproudem

 Mikroproud, často označovaný jako „přirozený facelift“, je bezpečný a bezbolestný způsob, jak zpevnit pleť a vytvarovat obličejové kontury. Tato metoda používá nízké (tedy „mikro“) napětí elektrických proudů, které korespondují s elektrickými proudy na buněčné úrovni ve vašem těle a pomáhají tak zjemňovat a lépe tvarovat kontury pleti.

celý text skrýt text

 JAK TO FUNGUJE?

 BEAR™ využívá dvě kuličky s mikroproudem, které směrují energii přímo do pleti a fungují tak jako obličejové cvičení. Při použití mikroproudu se kožní buňky rozpadnou a poté znovu zesílí, stejně jako vaše svaly po cvičení s činkami. Zatímco v epidermální (vrchní) vrstvě kůže jsou eliminovány známky stárnutí, dermis (nejhlubší) vrstva pleti vytváří pevný, pozvednutý vzhled.

celý text skrýt text

1. Stáhněte si aplikaci FOREO For You

2. Připojte se k aplikaci přes Bluetooth a stisknutím univerzálního tlačítka odemkněte a zaregistrujte své zařízení BEAR™ pro první použití.

3. Naneste SERUM SERUM SERUM na pleť a vmasírujte, dokud se plně nevstřebá.

4. Vyberte si program a intenzitu mikroproudu pomocí aplikace, nebo ručně pomocí univerzálního tlačítka a začněte přejíždět přístrojem BEAR™ po obličeji.

celý text skrýt text