EssenceEYELASH CURLER kleštičky na řasy

7×
Essence EYELASH CURLER kleštičky na řasy
Essence EYELASH CURLER kleštičky na řasy
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
75

Ušetříte 9%
1 ks
68

Skladem | Kód: ESS08167
1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
neděle 5. 12. 2021

Konec rovným řasám – natočte je! Kleštičky na řasy Essence Eyelash Curler je bezpečně a jednoduše pozvednou vzhůru. Svůdně zatočené řasy prohloubí váš pohled a podtrhnou krásu vašich očí.

Vlastnosti:

  • bezpečně natočí řasy směrem vzhůru
  • připraví řasy na aplikaci řasenky
  • jednoduchá manipulace
  • obsahují silikonové polštářky proti lámání řas

Jak používat:
Přiložte kleštičky na horní víčko a sevřete mezi ně svoje řasy, chvíli přidržte a poté pokračujte v jiném úhlu, dokud nenatočíte všechny řasy.

Líčení je hra, zábava i sebevyjádření. Zapomeňte na dokonalost a odvažte se. Německá značka Essence vyrábí hravé, kvalitní a zároveň cenově dostupné líčení, se kterým vykouzlíte perfektní look – ať už s make-upem teprve začínáte, sledujete nové trendy nebo již máte svůj vlastní, osobitý styl.

Více než 84 % všech produktů Essence Cosmetics je vyráběno v Evropě. Kvalita a šetrnost k životnímu prostředí je pro značku absolutní prioritou a proto kosmetika Essence obsahuje převážně přírodní ingredience. Řada produktů Essence je veganských.

V portfoliu značky najdete vše potřebné pro kompletní líčení – od podkladové báze přes make-up Essence až po rozjasňovač. Svatým grálem značky jsou kromě make-upů také řasenky, paletky očních stínů či tvářenky. Populární řasenka Essence I Love Extreme dodá vašim řasám maximální objem, paleta Essence Love What You Do nebo Epic Sunset je jako stvořená pro jemné denní i výrazné večerní líčení a jakýkoliv Essence pudr se postará o dlouhodobou fixaci.