Skip to main content

Vibrátory pro ženy

Máte vybráno
 • Pro ženy
Filtr
Cenové rozpětí

Materiál
Hodnocení
 •   6
 •   1
 •   1
Nejprodávanější

Vystoupejte na vrchol blaha s dámskými vibrátory!

Vezměte do ruky své potěšení s luxusními vibrátory pro ženy a zažijte ohňostroj rozkoší! Objevte rafinované způsoby ženské stimulace, které nabízí moderní dámské vibrátory a robertky mnoha tvarů, barev, funkcí i velikostí. Diskrétní mini vibrátor do kalhotek bude skvělým společníkem na cesty, dráždivé hrátky o samotě i ve dvou pořádně rozproudí anální vibrátor a vzrušující stimulátor klitorisu vás pomocí podtlakových vln vynese až do nebe!

Druhy vibrátorů pro ženy

Vybrat si ten nejlepší vibrátor pro dokonalé uspokojení vašich sexuálních fantazií je z pestré nabídky erotických hraček pro ženy opravdu snadné! Při koupi dbejte na tvar, způsob nabíjení, vodotěsnost i materiál a jeho údržbu, a v neposlední řadě na způsob a zaměření stimulace.

 • Masážní hlavice navodí tu správnou atmosféru dráždivou masáží erotogenních zón během předehry a oslní intenzivním výkonem během akce. Inovativní oboustranné hlavice je možné použít také jako klasický vibrátor.
 • Klasické vibrátory pro ženy jsou obvykle vyrobeny z PVC, mají velmi diskrétní tvary, při výkonu jsou velmi intenzivní a snadno se schovají do každého nočního stolku.
 • Realistické vibrátory jsou věrnými odlitky reálných penisů se žilkováním vyrobené z příjemného tekutého silikonu či napodobeniny lidské kůže, tzv. cyber skin.
 • Vibrátory do kalhotek jsou mini vibrátory, které je možné diskrétně nosit během dne a ovládat pomocí chytrého telefonu či dálkového ovládání.
 • Vibrátor na klitoris je dostupný v mnoha nápaditých provedeních jako například mini vibrátor, vibrační vajíčko, vibrátor na prst nebo tzv. rabbit vibrátor, který současně s klitorisem stimuluje také bod G.
 • Vibrátor na bod G je díky svému anatomickému tvarování a měkkému materiálu ideální pro objevování hůře dostupného ženského G bodu.
 • Anální vibrátory jsou speciálně navrženy k příjemné stimulaci análního otvoru při sexuálních hrátkách.

Podtlakové stimulátory klitorisu

Poznejte sílu pulzujících vln s revolučním tlakovým stimulátorem klitorisu, který na první pohled zaujme luxusním designem i diskrétním použitím. Stimulátory na rozdíl od klasických vibrátorů fungují na principu jemných i silnějších podtlakových vln, které obklopí a jemně nasají klitoris a zcela bez dotyku stimulují erotogenní zóny. Během chvilky se tak celé tělo zaplaví intenzivní rozkoší!

Náš tip: Dámské stimulátory a vibrátory lze použít také s lubrikanty na vodní bázi pro ještě příjemnější potěšení.

Užívejte si intenzivní uspokojení, ať už při intimních chvílích o samotě nebo s partnerem! Oblíbené Womanizery a Satisfyery, dámské vibrátory na klitoris, dilda, anální kolíčky či venušiny kuličky promění každé ložnicové hrátky v nezapomenutelný zážitek!