Elizabeth Arden Superstart

kosmetická sada I. (pro každodenní použití)

1×
Elizabeth Arden Superstart kosmetická sada I. (pro každodenní použití)
Elizabeth Arden Superstart kosmetická sada I. (pro každodenní použití)
Elizabeth Arden Superstart kosmetická sada I. (pro každodenní použití)
879

Kód: ELA02860 | 4 ks skladem

Sada obsahuje: obnovující pleťové sérum Superstart Skin Renewal Booster 5 ml + protivráskové sérum Prevage Anti-Aging Daily Serum 5 ml + pleťové sérum v kapslích Ceramide Daily Youth Restoring Serum 7 cap + balzám na rty SPF 15 Eight Hour Cream Lip Protectant Stick 3,7 g + parfémovaná voda pro ženy 5th Avenue 7,5 ml

ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Elizabeth Arden Superstart
| 879

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ sady
kosmetická sada
Věk
první vrásky

O značce Elizabeth Arden

Americkou značku Elizabeth Arden založila již roku 1910 kanadsko-americká podnikatelka Florence Nightingale Graham a dala jí jméno, které sama používala v obchodním byznyse.

Elizabeth Arden, podnikatelka, poradkyně v oblasti krásy a bojovnice za ženská práva, je dodnes inspirací pro ženy na celém světě. Zářnou historii své značky započala založením svého prvního salonu na 5th Avenue v New Yorku v době, kdy ženy nejen velmi vzácně podnikaly, ale obvyklé nebylo ani používání make-upu.

Elizabeth Arden patřila mezi první, kdo uplatňoval vědecké inovace v kosmetickém průmyslu, a celosvětově slavnou se stala také díky svému holistickému přístupu ke kráse. Již ve 20. letech apelovala na ženy, aby hydratovaly svou pleť, vyhýbaly se pobytu na přímém slunci a každý den cvičily jógu. Kosmetické produkty značky proto usilují o to pleti prospívat, ne ji maskovat.

Produkty Elizabeth Arden činí každý den ženy na celém světě krásnější a sebevědomější a nesou v sobě neúnavného, inovativního ducha zakladatelky značky, oddané usilování o tu nejvyšší kvalitu.