Elizabeth Arden Flawless Finish Mousse Makeup

pěnový make-up

Elizabeth Arden Flawless Finish Mousse Makeup pěnový make-up
Elizabeth Arden Flawless Finish Mousse Makeup pěnový make-up
Elizabeth Arden Flawless Finish Mousse Makeup pěnový make-up
odstín 02 Natural 50 ml
608

Kód: ELA0313 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 21. 1. 2019
Osobní odběr
Již zítra neděle 20. 1. 2019
Elizabeth Arden Flawless Finish Mousse Makeup
odstín 02 Natural 50 ml | 608

Popis kosmetiky Elizabeth Arden Flawless Finish Mousse Makeup

Popis:
Make-up Elizabeth Arden Flawless Finish sjednotí odstín pleti do dokonalého tónu. Má lehkou, pěnovou konzistenci a díky tomu pleť absolutně nezatěžuje a neucpává póry. Make-up skryje drobné nedokonalosti pleti, jako jsou kruhy pod očima nebo pupínky.
Pěnový make-up Elizabeth Arden Flawless Finish dokonale splyne s pletí a na rozdíl od ostatních make-upů, které vypadají na pleti jako maska, vypadá tento make-up naprosto přirozeně. Zanechává na pleti lehký pocit svěžesti. Dopřejte si dokonale sjednocenou pleť bez nežádoucích odlesků s jedinečným make-upem Elizabeth Arden Flawless Finish.

Účinky:

  • sjednocuje odstín pleti
  • vypadá na pleti přirozeně
  • kryje drobné nedokonalosti
  • nezatěžuje pleť

Složení:

  • parafín - vytváří na pleti ochranný film a zabraňuje jejímu vysušování
  • lanolín – zvláčňuje pleť

Vlastnosti

Konzistence
pěnový make-up

O značce Elizabeth Arden

Americkou značku Elizabeth Arden založila již roku 1910 kanadsko-americká podnikatelka Florence Nightingale Graham a dala jí jméno, které sama používala v obchodním byznyse.

Elizabeth Arden, podnikatelka, poradkyně v oblasti krásy a bojovnice za ženská práva, je dodnes inspirací pro ženy na celém světě. Zářnou historii své značky započala založením svého prvního salonu na 5th Avenue v New Yorku v době, kdy ženy nejen velmi vzácně podnikaly, ale obvyklé nebylo ani používání make-upu.

Elizabeth Arden patřila mezi první, kdo uplatňoval vědecké inovace v kosmetickém průmyslu, a celosvětově slavnou se stala také díky svému holistickému přístupu ke kráse. Již ve 20. letech apelovala na ženy, aby hydratovaly svou pleť, vyhýbaly se pobytu na přímém slunci a každý den cvičily jógu. Kosmetické produkty značky proto usilují o to pleti prospívat, ne ji maskovat.

Produkty Elizabeth Arden činí každý den ženy na celém světě krásnější a sebevědomější a nesou v sobě neúnavného, inovativního ducha zakladatelky značky, oddané usilování o tu nejvyšší kvalitu.