EcoTools Airbrush Complexionsada štětců (na obličej) pro ženy

EcoTools Airbrush Complexion sada štětců (na obličej) pro ženy
EcoTools Airbrush Complexion sada štětců (na obličej) pro ženy
564

Kód: ECT01368 | Skladem

štětec na aplikaci pudru 1 ks + štětec na make-up 1 ks + multifunkční štětec 1 ks + houbička na make-up 1 ks + stojan na kosmetické štětce 1 ks

1
Večerní doručení Brno
Již zítra pátek 10. 4. 2020
Osobní odběr
sobota 11. 4. 2020

Popis produktu EcoTools Airbrush Complexion

Sada štětců na líčení EcoTools Airbrush Complexion vám umožní vytvořit jakékoliv denní i večerní líčení jako od profesionála.

O značce EcoTools

Značka EcoTools je známá svým šetrným přístupem k přírodě a klade důraz na souznění kosmetiky a životního prostředí. Jedinečné kosmetické štětce EcoTools jsou proto vyráběny ze surovin, které jsou rychle obnovitelé a mají tak mají malý dopad na přírodní zdroje.
Rukojeti štětců EcoTools jsou vyrobeny z bambusu a kvůli získávání štětin netrpí žádná zvířata, protože jsou vyrobeny ze syntetických taklonových vláken. Kovová objímka, která spojuje vlákna s násadou je vyrobena z recyklovaných hliníkových plechovek.
Součástí sortimentu značky EcoTools jsou nejen populární kosmetické štětce, ale také další jedinečné kosmetické doplňky a pomůcky jako jsou např. nalepovací řasy, masážní rukavice, čisticí houbičky, peelingové žínky a další. Dopřejte si skutečnou kvalitu, která je v souladu s přírodou!

Recenze EcoTools Airbrush Complexion