DunhillDesire Blue toaletní voda pro muže

Dunhill Desire Blue toaletní voda pro muže
Dunhill Desire Blue toaletní voda pro muže
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
1 475

Ušetříte 61%
50 ml
565

Skladem | Kód: DUN0028
1
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 24. 1. 2022
Osobní odběr
Již zítra pondělí 24. 1. 2022

Navraťte do svého života rovnováhu. Toaletní voda pro muže Dunhill Desire Blue je osobitá, moudrá, smyslná i romantická. Díky tomu představuje perfektně vyvážený doplněk elegantního muže, který touží po klidu v duši a vnitřním uspokojení. Podtrhněte sílu svého harmonického charakteru touto jedinečnou vonnou kompozicí.

  • svěží vůně s ovocnými tóny
  • pro moderního, přemýšlivého muže
  • nejlépe vás doplní při nošení během teplých dní

Složení vůně
Vůně Dunhill Desire Blue vás ihned po nanesení osvěží citrusovými akordy bergamotu, mandarinky a pomeranče s kapkou exotického liči a neobvyklého lotosu. Poté se ve vonné kompozici rozvoní akvatické mořské tóny spolu s pomerančovým květem a charismatickým růžovým dřevem. Ke konci ucítíte opojnou ambru, tonka fazoli a smyslné pižmo.

Příběh vůně
Toaletní vodu Dunhill Desire Blue z roku 2002 doplňuje tyrkysově modrý flakon, který skvěle koresponduje s jejím svěží složení.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
lotos, liči, mandarinko-pomerančové aroma, bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
brazilské růžové dřevo, mořské tóny, pomeranč
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, benzoin, tonka fazole, pižmo
Druh vůně
aromatická, zelená

Alfred Dunhill založil svou stejnojmennou značku v Londýně roku 1893 brzy poté, co dosáhl dospělosti. Od začátku z ní udělal víceméně mužskou záležitost.

V prvních letech se společnost Dunhill věnovala produkci kožených doplňků pro automobilky, pánských módních doplňků či koňských opratí. Až mnohem později rozšířil Dunhill svůj zájem i o další produkty, jako jsou hodinky, kuřácké potřeby, psací potřeby a také parfémy.

Společným jmenovatelem všech Dunhill parfémů je mužnost, serióznost vyšších tříd a dlouhá výdrž. Tváří značky jako takové je například herec Jude Law.