Diva & Nice Cosmetics Professionalštětec na pudr

3×
Diva & Nice Cosmetics Professional štětec na pudr
Diva & Nice Cosmetics Professional štětec na pudr
MAX 530/01
144

Kód: DIV2053 | Skladem
1
Zásilkovna
čtvrtek 9. 4. 2020
Osobní odběr
středa 8. 4. 2020

Popis produktu Diva & Nice Cosmetics Professional

Štětec na pudr DIVA & NICE COSMETICS Professional díky profesionálním štětinám ve velkém objemu umožní precizní nános pudru a dokonalé rozetření do ztracena pro maximálně přirozený efekt.

Vlastnosti:

  • jemné štětiny jsou šetrné k pleti i pokožce
  • velký objem umožní rovnoměrnou aplikaci pudru
  • štětiny se snadno udržují a čistí bez poškození

Jak aplikovat:
Pomocí štětin naneste pudr na celou tvář pro jemné zmatnění a sametový efekt, či na místa, která se nadměrně lesknou, jako brada či čelo.

Doporučujeme pravidelně čistit pro zachování hygienické čistoty a jemnosti štětin.

O značce Diva & Nice Cosmetics

Česká společnost Diva & Nice Cosmetics, která byla založena v roce 1994, se specializuje na prodej dekorativní kosmetiky a příslušenství – labutěnky na pudr, štětce, pinzety, nůžky, make-up houbičky a mnoho dalších.

Filosofie Diva & Nice Cosmetics je jednoduchá – dodávat na trh kvalitní a současně finančně dostupné zboží. Nutno dodat, že tento cíl se jí dlouhodobě daří plnit. Velkou oblibu si získaly například přípravky na oči a nalepovací řasy Diva & Nice Cosmetics. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž designová zrcátka různých tvarů a vzorů.

Diva & Nice Cosmetics se postupem času stala synonymem krásy a přitažlivosti. Její produkty se vyznačují snadnou použitelností a vysokou funkčností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že budete nadšeni! Značka Diva & Nice Cosmetics jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po perfektním, nepřehlédnutelném vzhledu, často vybírají očima a chtějí podtrhnout svůj osobitý styl.

Recenze Diva & Nice Cosmetics Professional