Diva & Nice Cosmetics Accessoriespinzeta

3×
Diva & Nice Cosmetics Accessories pinzeta
Diva & Nice Cosmetics Accessories pinzeta
Doprava zdarma
Pink
83

Kód: DIV2057 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
čtvrtek 2. 4. 2020

Popis produktu Diva & Nice Cosmetics Accessories

Pinzeta na obočí DIVA & NICE COSMETICS Accessories v roztomilé růžové barvě umožní rychlou a precizní úpravu obočí či odstranění jiných nežádoucích chloupků pro dokonale upravený a přirozený vzhled.

Vlastnosti:

  • povrch neklouže a usnadní uchopení
  • ostře zkosené hroty umožní zachytit i drobné chloupky
  • provedení je ve stylové růžové barvě

Jak aplikovat:
Zkosenými hroty uchopte chloupek a trhněte proti směru jeho růstu.

Pinzetu pravidelně čistěte. Doporučujeme pravidelně desinfikovat hroty.

O značce Diva & Nice Cosmetics

Česká společnost Diva & Nice Cosmetics, která byla založena v roce 1994, se specializuje na prodej dekorativní kosmetiky a příslušenství – labutěnky na pudr, štětce, pinzety, nůžky, make-up houbičky a mnoho dalších.

Filosofie Diva & Nice Cosmetics je jednoduchá – dodávat na trh kvalitní a současně finančně dostupné zboží. Nutno dodat, že tento cíl se jí dlouhodobě daří plnit. Velkou oblibu si získaly například přípravky na oči a nalepovací řasy Diva & Nice Cosmetics. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž designová zrcátka různých tvarů a vzorů.

Diva & Nice Cosmetics se postupem času stala synonymem krásy a přitažlivosti. Její produkty se vyznačují snadnou použitelností a vysokou funkčností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že budete nadšeni! Značka Diva & Nice Cosmetics jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po perfektním, nepřehlédnutelném vzhledu, často vybírají očima a chtějí podtrhnout svůj osobitý styl.

Recenze Diva & Nice Cosmetics Accessories