Diva & Nice Cosmetics Accessories kulatý štětec na oční stíny

14×
Diva & Nice Cosmetics Accessories kulatý štětec na oční stíny
Diva & Nice Cosmetics Accessories kulatý štětec na oční stíny
MAX 491/3
59

Kód: DIV2079 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 21. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra pondělí 21. 6. 2021

Popis Diva & Nice Cosmetics Accessories

Popis:
Kulatý štětec na oční stíny Diva & Nice Cosmetics Accessories je určen k pohodlnějšímu líčení očí. Speciální tvar štětce nanáší optimální vrstvu očních stínů a jemně je roznáší na oční víčka nebo na okolí očí. Kvalitní kosmetickou pomůcku ocení zejména ženy, které se často líčí a chtějí, aby jejich líčení bylo na profesionální úrovni. Dopřejte si pohodlné líčení očních stínů se zaobleným aplikačním štětečkem!

Vlastnosti:

  • je určen na líčení očních stínů
  • má zaoblený tvar
  • pomáhá zdokonalovat líčení
  • nanáší optimální vrstvu očních stínů

Jak používat:
Štětec je možné používat na suché i vlhké líčení očních stínů. Po každé aplikaci štěteček důkladně vyčistěte.

O značce Diva & Nice Cosmetics

Česká společnost Diva & Nice Cosmetics, která byla založena v roce 1994, se specializuje na prodej dekorativní kosmetiky a příslušenství – labutěnky na pudr, štětce, pinzety, nůžky, make-up houbičky a mnoho dalších.

Filosofie Diva & Nice Cosmetics je jednoduchá – dodávat na trh kvalitní a současně finančně dostupné zboží. Nutno dodat, že tento cíl se jí dlouhodobě daří plnit. Velkou oblibu si získaly například přípravky na oči a nalepovací řasy Diva & Nice Cosmetics. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž designová zrcátka různých tvarů a vzorů.

Diva & Nice Cosmetics se postupem času stala synonymem krásy a přitažlivosti. Její produkty se vyznačují snadnou použitelností a vysokou funkčností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že budete nadšeni! Značka Diva & Nice Cosmetics jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po perfektním, nepřehlédnutelném vzhledu, často vybírají očima a chtějí podtrhnout svůj osobitý styl.

Recenze Diva & Nice Cosmetics Accessories14