DermacolBronzing Palette bronzer a konturovací pudr

Dermacol Bronzing Palette bronzer a konturovací pudr
Dermacol Bronzing Palette bronzer a konturovací pudr
10,5 g

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: DER05489

Bronzer Dermacol Bronzing Palette zdokonaluje vzhled pleti a dodává jí lehký efekt opálení.

Vlastnosti:

  • dodává nádech opálení
  • zajišťuje pleti odpočatý a uvolněný vzhled
  • třpytivý efekt
  • podtrhne přirozený půvab tváře

Složení:

  • obsahuje pigmenty, které odrážejí světlo

Jak používat:
Pro opálený vzhled naneste v malém množství na celou tvář. Pro definování obličeje a zvýraznění kontur naneste po stranách čela, pod lícní kosti, na spodní část brady či po straně nosu. Nanášejte na tváře pomocí širokého štětce a rozetřete do ztracena.

Vlastnosti

Odstín
hnědý, růžový, zlatý
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Efekt
třpytivý, rozjasňující

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.