DermacolAccessories houbička na make-up

31×
Dermacol Accessories houbička na make-up
Dermacol Accessories houbička na make-up
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
149

Ušetříte 32%
houbička na make-up
101

Kód: DER2586 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 29. 10. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 29. 10. 2021

Popis Dermacol Accessories

Jak na dokonale sjednocenou pleť jako od profesionálního vizážisty? Odpovědí je houbička na make-up Dermacol Accessories, sloužící k nanášení tekutého make-upu. Skvěle padne do ruky, zajišťuje, aby se make-up dostal do všech záhybů tváře a zároveň pomáhá předcházet nežádoucím flekům či efektu masky.

Vlastnosti:

  • zajišťuje pohodlnou a bezchybnou aplikaci tekutého make-upu
  • nevytváří nežádoucí šmouhy a nepřirozený efekt masky
  • šetří make-up – stačí použití menšího množství
  • je vyrobena z příjemného pěnového materiálu
  • dodává líčení profesionální vzhled
  • skvěle padne do ruky

Jak používat:
Před použitím houbičku lehce navlhčete a vymačkejte, aby změkla a nevsákla do sebe tolik make-upu. Následně na houbičku naneste malé množství make-upu, jemně jej vtiskujete od oblasti pod očima směrem do středu tváře a dál přes hranu čelisti až na krk, aby byly přechody neviditelné.

Po použití houbičku properte ve vlažné mýdlové vodě a nechejte uschnout.

Napsali jsme o Dermacol Accessories
Články

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.

Recenze Dermacol Accessories31