Dermacol16H Matic Eyeliner automatická tužka na oči

23×
Dermacol 16H Matic Eyeliner automatická tužka na oči
Dermacol 16H Matic Eyeliner automatická tužka na oči
Akce
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
129

Ušetříte 34%
odstín 01 0.3 g
84

Skladem | Kód: DER2302
1
Večerní doručení Ostrava
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Hledáte tužku, která bude splňovat všechny vaše požadavky na sytost, výdrž a snadnou aplikaci? Automatická tužka na oči Dermacol 16H Matic Eyeliner s bohatou krémovou texturou a intenzivním pigmentem vytvoří precizní linku, která zůstane díky dlouhotrvajícímu voděodolnému složení bezchybná až po 16 hodin. Obzvláště nepřekonatelná je při nanášení na vnitřní linku oka – waterline.

Vlastnosti:

  • díky krémové textuře se snadno aplikuje
  • intenzivní pigment poskytuje výraznou barvu
  • perfektně drží na vnitřní lince – waterline
  • tenký hrot usnadní precizní nalíčení
  • voděodolné složení zamezí rozmazávání
  • dlouhotrvající složení zajistí bezchybný vzhled až po 16 hodin
  • oftalmologicky testováno

Jak aplikovat:
Hrotem tužky veďte linku od vnitřního koutku oka k vnějšímu.

Vlastnosti

Odstín
bílý
Efekt
voděodolný

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.