Přejít na hlavní obsah

Deodoranty Unilever

Zapomeňte na nepříjemný tělesný zápach a propocená trička či košile. Unilever přináší hned několik světoznámých značek deodorantů a antiperspirantů, které vás spolehlivě ochrání před pocením i zápachem potu. Stačí si vybrat favorita, který bude přesně odpovídat vašim představám a potřebám. Který deodorant Unilever bude ten váš?

 

Rexona

Žijete aktivně a rádi sportujete? Pak je pro vás skvělou volbou Rexona, nejprodávanější značka antiperspirantů na světě. Obsahuje technologii motionsense™, která reaguje na každý váš pohyb. ⁠V praxi to znamená, že čím více se pohybujete, tím více Rexona funguje.

Dove

Dámské antiperspiranty a deodoranty Dove jsou navržené tak, aby chránily před pocením a zároveň byly šetrné k pokožce podpaží. Proto v sobě skrývají ¼ hydratačního krému, který o pokožku pečuje a zanechává ji krásně jemnou a hebkou.

Dove Men+Care

Stejně jako u dámské verze se antiperspiranty a deodoranty Dove Men+Care zaměřují nejen na ochranu, ale také na péči o pánskou pokožku. Obsahují totiž ¼ hydratační složky a zaručují dlouhotrvající pocit sucha, svěžesti a péče po celý den.

Schmidt‘s

Funkční, přírodní a navíc 100% veganské. To jsou deodoranty Schmidt’s, jež jsou založeny na šetrné rostlinné receptuře a spolehlivě neutralizují zápach potu. V jejich složení nenajdete žádné látky živočišného původu a vaše pokožka je bude milovat.

AXE

AXE je lovebrand, který si získal srdce nejednoho chlapce i muže. A to nejen díky výrazné vůni, ze které se opačnému pohlaví podlamují kolena, ale především díky 48hodinové ochraně před pocením a zápachem potu. Ať už vás během dne čeká cokoliv, vaše podpaží bude stále v suchu.

celý text skrýt text