Davines Naturaltech Purifying

čisticí šampon proti lupům

2×
Davines Naturaltech Purifying čisticí šampon proti lupům
Davines Naturaltech Purifying čisticí šampon proti lupům
250 ml

Kód: DVS0040 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Davines Naturaltech Purifying
250 ml

Popis kosmetiky Davines Naturaltech Purifying

Popis:
Čisticí šampon proti lupům Davines Naturaltech Purifying jemně čistí a ošetřuje vlasy i vlasovou pokožku. Zajišťuje zdravé prostředí pro růst silných a dokonale lesklých vlasů. Detoxikační a rozjasňující šampon rychle a spolehlivě zklidňuje vlasovou pokožku a udržuje její hydratační rovnováhu. Účinně bojuje s lupy a zanechává pokožku čistou, svěží a posílenou. Používejte kvalitní šampon, který perfektně odstraňuje z vlasů lupy a předchází jejich další tvorbě!

Účinky:

  • jemně vlasy čistí a zanechává je provoněné
  • zklidňuje vlasovou pokožku a dodává vlasům lesk
  • detoxikuje pokožku a udržuje její hydrataci
  • osvěžuje vlasy i pokožku hlavy a předchází tvorbě lupů

Složení:

  • výtažky z pampelišky Phytoceuticals - pomáhají čistit pokožku hlavy a udržovat její hydrataci bez podráždění

Typ vlasů:
Pro vlasy s nadměrnou tvorbou lupů.

Jak aplikovat:
Nanášejte šampon na mokré vlasy a jemně napěňte. Nechte několik minut působit a po umytí vlasy důkladně opláchněte. Šampon používejte pro intenzivní ošetření dvakrát týdně po dobu maximálně tří týdnů. Dále pokračujte udržovací léčbou, použitím jednou týdně po dobu šesti týdnů.

Vlastnosti

Typ vlasů
vlasy s lupy
Účinek
lesk a hebkost, zklidnění pokožky hlavy

O značce Davines

Italská vlasová kosmetika Davines poskytne vašim vlasům skutečně profesionální péči! Davines je italská rodinná firma, která byla založena v roce 1983 v Parmě. Zde rodina Bolatti zprovoznila výzkumnou laboratoř vyrábějící produkty vysoké kvality pro renomované kosmetické firmy.

Po deseti letech zdokonalování a získávání zkušeností v tomto oboru vznikla vlastní značka vlasové kosmetiky Davines, která nabízí zákazníkům nejen ty nejlepší vlasové produkty, ale také klade důraz na ohleduplnost k životnímu prostředí. Vlasová kosmetika Davines je plná čistých přírodních látek, které intenzivně pečují o vlasy, obnovují jejich přirozenou krásu a posilují jejich odolnost.

Firma dodržuje etický kodex vycházející ze starověké filosofie, která pevně spojuje výrazy „krása“ a „dobro“. Dodržování hodnot tohoto kodexu se odráží v kvalitě produktů a služeb Davines.