DavinesNaturaltech Purifying čisticí šampon proti lupům

8×
Davines Naturaltech Purifying čisticí šampon proti lupům
Davines Naturaltech Purifying čisticí šampon proti lupům
250 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: DVS0040

Popis:
Čisticí šampon proti lupům Davines Naturaltech Purifying jemně čistí a ošetřuje vlasy i vlasovou pokožku. Zajišťuje zdravé prostředí pro růst silných a dokonale lesklých vlasů. Detoxikační a rozjasňující šampon rychle a spolehlivě zklidňuje vlasovou pokožku a udržuje její hydratační rovnováhu. Účinně bojuje s lupy a zanechává pokožku čistou, svěží a posílenou. Používejte kvalitní šampon, který perfektně odstraňuje z vlasů lupy a předchází jejich další tvorbě!

Účinky:

  • jemně vlasy čistí a zanechává je provoněné
  • zklidňuje vlasovou pokožku a dodává vlasům lesk
  • detoxikuje pokožku a udržuje její hydrataci
  • osvěžuje vlasy i pokožku hlavy a předchází tvorbě lupů

Složení:

  • výtažky z pampelišky Phytoceuticals - pomáhají čistit pokožku hlavy a udržovat její hydrataci bez podráždění

Typ vlasů:
Pro vlasy s nadměrnou tvorbou lupů.

Jak aplikovat:
Nanášejte šampon na mokré vlasy a jemně napěňte. Nechte několik minut působit a po umytí vlasy důkladně opláchněte. Šampon používejte pro intenzivní ošetření dvakrát týdně po dobu maximálně tří týdnů. Dále pokračujte udržovací léčbou, použitím jednou týdně po dobu šesti týdnů.

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
lesk a hebkost, zklidnění
Typ pokožky hlavy
lupy, svědivá pokožka hlavy
Problém s vlasy
vlasy s lupy

Udržitelné kosmetické produkty jsou cestou, jak pečovat nejen o svou krásu, ale i o životní prostředí. Tuto vizi odráží i profesionální vlasová kosmetika Davines. Obsahuje vysoký podíl přírodních složek a dodržuje etický kodex vycházející ze starověké filosofie, která pevně spojuje výrazy „krása“ a „dobro“.

Rodinná firma Davines, která se nikdy nenechává unášet hlavním proudem, vznikla roku 1983 v italské Parmě. Originální nadčasové produkty si vás získají svou jednoduchostí, která jim však nijak neubírá na kvalitě. Intenzivně o vlasy pečují, obnovují jejich přirozenou krásu a posilují jejich odolnost.

Chcete jednou provždy vyzrát nad krepatěním vlasů? Toužíte zneutralizovat žluté tóny ve vlasech? Nebo hledáte cestu, jak usnadnit rozčesávání vlasů? Davines dokáže díky autentickému přístupu vyřešit jakýkoliv vlasový problém. Stačí si vybrat ty správné voňavé produkty z některé z ucelených řad – podle typu vlasů, jejich barvy či požadovaného stylingu.

Hýčkejte i vy své vlasy kosmetikou Davines odrážející harmonii mezi vědou a přírodou.