Davidoff Zino

deostick pro muže 70 g

Davidoff Zino deostick pro muže 70 g
Davidoff Zino deostick pro muže 70 g
549

Ušetříte 49%
70 g
278

Kód: DDF2180 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Davidoff Zino
70 g | 278

Popis parfému Davidoff Zino

Parfémovaný deostick Davidoff Zino skvěle doplní vůni ze stejné kolekce. Tuhý deodorant účinně pečuje o citlivou pokožku podpaží a zanechává ji provoněnou po dlouhé hodiny.

O značce Davidoff

Parfémy Davidoff nesou jméno svého zakladatele Zina Davidoffa, přezdívaného ve své době doutníkový král. Podnik s tabákem, který Zino převzal po otci, vstoupil však v 80. letech i na trh s parfémy. Malá rodinná firma se rychle rozrostla a značka Davidoff získala velikou oblibu i mimo rodné Švýcarsko.

Dnes v nabídce Davidoff naleznete několik desítek vůní, na jejichž tvorbě se podíleli přední světoví parfémáři. Jednoznačně největšího úspěchu dosáhla kolekce Davidoff Cool Water, která způsobila ve světě parfémů přímo malou revoluci. Nezaměnitelný charakter má však každá z Davidoff vůní a všechny ve vás probudí touhu žít život s větší intenzitou.

Zino Davidoff byl sám mistrem umění života. Procestoval celý svět, každý jeho den byl dobrodružstvím a výzvou. To vše promítl do své tvorby. Jméno Davidoff znamená radost, nadčasový styl a chuť objevovat nové. Davidoff znamená prožít život na maximum.

Recenze Davidoff Zino

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!