Přejít na hlavní obsah

Crescina

Crescina péče pro podporu růstu vlasů

Řídnutí vlasů je fyziologický problém, který postihuje miliony lidí. Množství vlasů se snižuje, vlasové vlákno se vyčerpává a na místech řídnutí jsou viditelné plochy vlasové pokožky. Problém začíná uvnitř vlasové cibulky, kdy jsou vlasy ztenčené a jejich struktura oslabená. S tím si hravě poradí vlasová péče Crescina, jež reaktivuje vlasový růst a podporuje přirozený růst vlasů.

celý text skrýt text

Crescina péče pro podporu růstu vlasů a proti padání

Nadměrné padání vlasů je problémem vlasového folikulu, kdy dochází k uvolňování vlasů a následnému vypadávání. Speciální vlasová péče Crescina dodává stěnám folikulu elasticitu, působí na ukotvení vlasové cibulky a zastavuje předčasné uvolňování vlasů. Jde o kosmetickou péči pro lokální použití se 2 typy ampulek, které předcházejí vypadávání vlasů a podporují růst nových.

celý text skrýt text

O značce Crescina

Prémiová italská značka Crescina je jako stvořená pro každého, koho trápí řídnutí a vypadávání vlasů. Vlasové přípravky Crescina jsou vhodné pro muže i ženy trpící androgenní alopecií a díky unikátnímu patentovanému složení podporují fyziologický růst vlasů, posilují pokožku hlavy a zamezují tak dalšímu vypadávání vlasů.

 

Značka Crescina, jež vznikla roku 1998, patří pod švýcarskou společnost LABO, jejíž misí je podporovat výzkum a vývoj inovativních kosmetických produktů. Veškerá vlasová kosmetika Crescina prošla rozsáhlými dermatologickými testy a na kontě má tisíce spokojených klientů, kterým pomohla s řídnutím a vypadáváním vlasů.

V portfoliu značky Crescina najdete produkty speciálně vyvinuté pro ženy a muže, rozdělené podle stupňů řídnutí a/nebo vypadávání vlasů – od počáteční až po pokročilou fázi. Zařaďte do své péče o vlasy Crescina  HFSC péči v ampulkách a Crescina šampon a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

celý text skrýt text