Clinique Beyond Perfectingmake-up a korektor 2 v 1

5×
Clinique Beyond Perfecting make-up a korektor 2 v 1
Clinique Beyond Perfecting make-up a korektor 2 v 1

Popis produktu Clinique Beyond Perfecting
Vlastnosti

Pro bezchybnou pleť vám nyní stačí jediný produkt. Make-up a korektor 2 v 1 Clinique Beyond Perfecting v sobě spojuje zkrášlující účinky make-upu a vysoce krycí schopnosti korektoru. Díky této kombinaci nemají nedokonalosti, začervenání ani kruhy pod očima šanci.

Lehký, hydratační make-up dokonale sjednocuje tón pleti, zanechává ji krásně jemnou a zároveň ji nezatěžuje. Spolehlivě odolává potu i vlhkosti a drží na svém místě od rána až do pozdní noci.

Vlastnosti:

  • zajišťuje bezchybný vzhled pleti až po dobu 24 hodin

  • kombinuje hydratační make-up a krycí korektor

  • na pleti je lehký a příjemný, nezatěžuje ji

  • nevytváří efekt masky ani barevné mapy

  • dokonale splývá s pletí

  • odolává vlhkosti i potu

Jak aplikovat:
Pomocí plochy aplikátoru nejprve naneste make-up na čelo, tváře a bradu a rozetřete prsty nebo štětcem. Zahnutou špičkou aplikátoru naneste make-up na nos a čelist. Pro přesné zakrytí nedokonalostí použijte špičku aplikátoru.

Vlastnosti

Konzistence
fluid
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ krytí
střední, vysoké
Ochrana proti slunci
bez SPF
Efekt
korekční
Odstín make-up
light medium

O značce Clinique

Značku Clinique založila v roce 1968 Estée Lauder. Podnětem pro ni byl rozhovor s dermatologem uveřejněný v módním magazínu Vogue. Otázka položená v článku ji inspirovala k vytvoření prvotřídní hypoalergenní kosmetiky pro jakýkoliv typ pleti.

Kosmetika Clinique nabízí sérii produktů pro dokonalý make-up, dámské a pánské vůně a kompletní péči o pleť a tělo pro ženy i muže. Všechny pečující kosmetické Clinique produkty jsou 100% neparfémované a procházející přísnými testy na alergie, proto jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pleť.

Síla přípravků vychází z ucelených kosmetických řad, které vyvíjejí přímo dermatologové. Unikátní je jejich zkrášlují koncept péče o pleť Clinique ve 3 krocích. I proto představuje Clinique kosmetika ideální cestu k té nejvhodnější a nejsnazší každodenní péči. Vyzkoušejte účinky této kosmetické značky, která se přizpůsobí potřebám přesně vaší pleti.

Recenze Clinique Beyond Perfecting