Clarins Eye Make-Up Ombre Minéraledlouhotrvající oční stíny se zrcátkem a aplikátorem

Clarins Eye Make-Up Ombre Minérale dlouhotrvající oční stíny se zrcátkem a aplikátorem
Clarins Eye Make-Up Ombre Minérale dlouhotrvající oční stíny se zrcátkem a aplikátorem
odstín 04 Indigo 5,8 g

Kód: CLR0933 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Clarins Eye Make-Up Ombre Minérale
Vlastnosti

Produkt Clarins Eye Make-Up Ombre Minérale vám umožní vystínovat víčka podle vašich představ a dodá každému líčení nový rozměr.

Vlastnosti:

  • snadno se nanáší
  • odstíny jsou snadno kombinovatelné
  • dlouhotrvající výdrž

Jak používat:
Nanášejte stíny na oční víčka štětečkem, pěnovým aplikátorem nebo bříšky prstů.

Vlastnosti

Efekt
dlouhotrvající
Barva
modrá

O značce Clarins

Přírodní ingredience, ohleduplnost k životnímu prostředí a láska k péči o pleť. To je francouzská kosmetika Clarins, která používá ve svých přípravcích přes 250 různých rostlinných extraktů. Všechny jsou pečlivě vybírány pro svou účinnost a každá z nich je získávána s maximální šetrností k přírodě.

Historie značky Clarins sahá až do roku 1954, kdy Jacques Courtin-Clarins otevřel svůj první Clarinsův institut. Zakladatel značky věřil, že úspěch a štěstí jsou neoddělitelně spjaty s krásou. Tehdy šlo o odvážné tvrzení, které si však velmi brzy vzaly ženy za své a obliba značky začala stoupat.

Vědci z laboratoří Clarins jsou dnes považováni za průkopníky v oblasti péče o pleť a mohou se pyšnit řadou průlomových receptur, jež nemají v kosmetickém průmyslu konkurenci. Mezi nejoblíbenější produkty této francouzské značky patří intenzivní sérum proti stárnutí pleti Clarins Double Serum, pudrový make-up Clarins Skin Illusion či vyhlášený hydratační krém Clarins Hydra-Essentiel. A v kabelkách žen po celém světě pak najdete oblíbený Clarins olej na rty. Přesvědčte se o kvalitě francouzské kosmetiky na vlastní kůži!

Recenze Clarins Eye Make-Up Ombre Minérale