Chloé L’Eautoaletní voda pro ženy

5×
Chloé L’Eau toaletní voda pro ženy
Chloé L’Eau toaletní voda pro ženy
Doprava zdarma
1 965

Ušetříte 20%
50 ml
1 571

Kód: CHL03635 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • Články
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Chloé L’Eau
Složení

Nechte promluvit bezstarostnou dívku v sobě. S nenuceností a oslnivou sebejistotou zapůsobí toaletní voda Chloé L’Eau stejně jako žena, pro kterou je určena. Umocněte silné propojení své svobodné mysli s esenciální divokostí přírody.

  • květinová vůně
  • pro svobodomyslnou a sebejistou ženu
  • ideální na denní nošení

Složení vůně
Připravte se na šťavnatý úvod, o který se postará grep v harmonické spolupráci s květem liči. Srdce toaletní vody otevírá opojná magnolie a damašská růže se svým silně ženským projevem. Se sametovým pohlazením v závěru přichází cedrové dřevo ruku v ruce s ambrou a pižmem.

Příběh vůně
Oslava jemné ženské krásy pokračuje. Sérii signifikantních vůní Chloé, které si zamilovaly ženy po celém světě, doplňuje toaletní voda, které dominuje růže a magnolie. Vůně je vyjádřením spojení svobodomyslné ženy s přírodou.

I v případě Chloé L’Eau je ženskost postavena na přední místo, což dokazuje i růžový flakon a krabička, v níž přichází. Návaznost na předchozí varianty Chloé je zcela zřejmá. Již na první pohled to dokládá růžová mašlička a typické „plisování“ skleněného flakonu. Luxusní nádech vůně prostupuje i víčkem v elegantním oblém tvaru.

Složení

Hlava
grep, květ liči
Srdce
magnólie, damašská růže
Základ
ambra, cedrové dřevo, pižmo
Druh vůně
květinová

Napsali jsme o Chloé L’Eau
Články

O značce Chloé

Svoboda, lehkost a ženskost – to jsou principy, které parfémy Chloé ctí již od svého založení. Příběh Chloé se začal psát roku 1952 v Paříži, kdy Gabrielle Aghion a Jacques Lenoir uvedli na trh vlastní módní kolekci. Patřili mezi průkopníky uvolnění striktních požadavků haute couture a nabídli svým zákazníkům komfortnější a srozumitelnější linii ready-to-wear.

V roce 1975 vydal módní dům první parfém, vůni, která evokuje romantickou duši každé ženy. Značka Chloé se jako jedna z mála soustředí pouze a výhradně na dámské vůně. Ve světě Chloé jednoduše kralují ženy – sebevědomé, bezstarostné, romantické i zasněné.

Vydáním parfémované vody Chloé Chloé, která nekompromisně ctí ženskost, něžnost a svůdnost, se značka nesmazatelně zapsala do parfémářské historie. Charakteristické květinovo-dřevité parfémy Chloé se staly ikonickými a dnes na ně ženy po celém světě nedají dopustit.

Recenze Chloé L’Eau