Popis produktu Catrice ICONails
Vlastnosti

Lak na nehty Catrice ICONails s dlouhotrvajícím složením nehtům poskytne gelový finish a lesk až po 7 dnů. Inovativní technologie GLOSS SEAL’RTM spolu s shock-shiled komplexem nehty překryje odolnou vrstvou, která zábrání štěpení laku a dodá vysoký lesk. Složení obohacené o extrakt z acai nehty vyživí, dodá jim pružnost, hydrataci a pěstěný vzhled.

Vlastnosti:

  • inovativní technologie dodá maximální lesk a odolnost
  • lak získá po aplikaci gelový finish
  • shock-shield komplex poskytne pružnost a odolnost vůči olupování laku
  • struktura nevyžaduje vrchní ochranný lak
  • profesionální štěteček urychlí a zpřesní aplikaci
  • produkt je vhodný pro vegany

Jak aplikovat:
Pomocí štětečku aplikujte rovnoměrně na nehty a nechte zaschnout. Pro vyšší intenzitu aplikujte dvě vrstvy.

Vlastnosti

Typ laku
gelový
Efekt
lesklý

Napsali jsme o Catrice ICONails
Články

O značce Catrice

Dekorativní kosmetika Catrice nadchne každou ženu, která se ráda líčí! Prvotřídní produkty, luxusní obaly a atraktivní ceny – to je kosmetika Catrice, která je inspirovaná aktuálními světovými trendy v líčení! Díky širokému výběru odstínů hravě vykouzlíte extravagantní líčení i klasický styl.

Značka Catrice je také velmi oblíbená pro své exkluzivní limitované edice, které jsou navržené v souladu s momentálním stylem prezentovaným na módních molech. Díky tomu můžete se značkou Catrice neustále objevovat a zkoušet něco nového!
Dekorativní kosmetika Catrice je pravidelně kontrolována a dermatologicky schválená. Produkty Catrice nejsou testované na zvířatech, což platí nejen pro jednotlivé výrobky, ale také pro jednotlivé složky, které jsou používané při jejich výrobě.

Recenze Catrice ICONails