Cartier Déclaration d'Un Soirdeostick pro muže

Cartier Déclaration d'Un Soir deostick pro muže 75 ml
Cartier Déclaration d'Un Soir deostick pro muže 75 ml
deostick pro muže 75 ml

Kód: CAR0608 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Cartier Déclaration d'Un Soir
Složení

Deostick pro muže Cartier Declaration d’Un Soir je skvělým doplňkem toaletní vody stejné řady. Užijte si den bez nepříjemného zápachu potu. Nechte se hýčkat dokonalou vůní, která působí tajemně a podmanivě. Aroma kardamomu, kmínu, exotického dřeva a muškátového oříšku vás uchvátí a dodá příjemně hřejivý pocit. Prožívejte každý den naplno!

Složení

Druh balení
deo-stick

O značce Cartier

Cartier představuje jeden z vůbec nejslavnějších šperkařských domů na světě. Kromě luxusních náhrdelníků, hodinek a prstenů však v současnosti nabízí také parfémy a kosmetiku.

Francouzská značka, založená roku 1847 Louis-Françoisem Cartierem, se zaměřuje na ty nejnáročnější zákazníky, kteří vyhledávají skutečně exkluzivní zboží. Klenoty od Cartiera zdobily a zdobí nejen mnoho celebrit, ale i příslušníků různých královských rodin.

Značka Cartier se může pochlubit také tím, že jako jedna z mála výrobců kosmetiky má svou vlastní parfumářku – slavnou Mathilde Laurent. Ta systematicky vyhledává nejvzácnější a nejkvalitnější ingredience a vytváří z nich vpravdě umělecká díla.

Chcete-li podtrhnout svůj půvab a smyslnost, Cartier je pro vás bezesporu tou správnou volbou!

Recenze Cartier Déclaration d'Un Soir