Bvlgari Petits Et Mamans toaletní voda unisex

7×
Bvlgari Petits Et Mamans toaletní voda unisex
Bvlgari Petits Et Mamans toaletní voda unisex
Akce
100 ml
775

Kód: BVL0167 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 19. 4. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Bvlgari Petits Et Mamans
Složení

Jemná vůně evokující návrat do dětství. Toaletní voda unisex Bvlgari Petits Et Mamans potěší nejen čichové buňky, ale svým veselým a zábavným obalem také vaše oko. Nevtíravá, uklidňující vůně lahodného čaje připraví každému nositeli chvíle harmonického odpočinku.

  • květinová, pudrová vůně
  • vhodná také pro děti od 3 let
  • pro každého milovníka čistých, nevtíravých vůní s uklidňujícím účinkem

Složení vůně
V úvodu toaletní vody se setkáte se sladko-hořkými tóny esenciálního oleje petitgrain. V samotném srdci vůně jsou ukryty ovocné tóny bílé broskve. Samotnou tečku tvoří oblíbená sladká vanilka.

Příběh vůně
Toaletní voda Petits Et Mamans vznikla již v roce 1997 a od té doby si získala mnoho příznivců. Vsází na jednoduchost a nevtíravé pudrové aroma. Hravost vůně podtrhuje také veselý a zábavný design flakonku.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
petitgrain
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
bílá broskev
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kosatec
Druh vůně
květinová

O značce Bvlgari

Vůně Bvlgari jsou doslova klenoty ve světě parfémů. Jde o spojení klenotnictví a parfémářství, vyjadřující velkolepost a kouzlo Středomoří. Tato italská značka vyniká svým průkopnickým duchem, smyslem pro velkolepost a mistrovskou práci s barvami.

Příběh značky Bvlgari se začal psát již roku 1884 ve „věčném městě“ – v Římě. Nejprve se značka zabývala šperky, později hodinkami. První parfém Bvlgari spatřil světlo světa roku 1992, a od té doby tato luxusní značka přišla s řadou úspěšných kolekcí, jako je například Omnia, Man, nebo Goldea a Splendida.

Parfémy Bvlgari v sobě skrývají inspiraci ze všech světových kontinentů, z přírody i diverzity světa. Na jejich tvorbě pracují ti nejlepší světoví parfémáři a samotné flakony vůní jsou jako nádherné šperky.

Posláním značky Bvlgari je sdílet radost ze zpracovávání přírodních klenotů.

 

Recenze Bvlgari Petits Et Mamans7