BvlgariAQVA Amara toaletní voda pro muže

11×
Bvlgari AQVA Amara toaletní voda pro muže
Bvlgari AQVA Amara toaletní voda pro muže
100 ml

Kód: BVL1005 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Bvlgari AQVA Amara
Složení

Vyzkoušejte vůni, která je stejně vznešená jako řečtí bohové. Toaletní voda pro muže Bvlgari AQVA Amara v sobě zachycuje nekonečné bohatství Středomoří, z něhož pocházejí přírodní ingredience použité v této vůni. Svému nositeli dodá nezbytnou odvahu a bude jej doprovázet svou originalitou na každém kroku.

  • vodní vůně s dřevitými a svěžími prvky
  • pro muže všech věkových kategorií
  • ideální pro nošení v létě během horkých dnů

Složení vůně
V mediteránní vonné kompozici na začátku ucítíte svěží sicilskou mandarinku, která je následována citrusovými tóny neroli a vodními akordy. Na konci vůně se projeví orientální lístky pačuli a luxusní kadidlo.

Příběh vůně
Název vůně v bronzovém kulatém flakonu AQVA Amara znamená v překladu „hořká voda“ a jejím tvůrcem je parfémář Jacques Cavallier. Byla uvedena na trh v roce 2014 a kampaň k ní nafotil známý fotograf Mario Sorrenti.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
sicilská mandarinka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
vodní tóny, neroli
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kadidlo, lístky pačuli
Druh vůně
vodní, dřevitá

O značce Bvlgari

Vůně Bvlgari jsou doslova klenoty ve světě parfémů. Jde o spojení klenotnictví a parfémářství, vyjadřující velkolepost a kouzlo Středomoří. Tato italská značka vyniká svým průkopnickým duchem, smyslem pro velkolepost a mistrovskou práci s barvami.

Příběh značky Bvlgari se začal psát již roku 1884 ve „věčném městě“ – v Římě. Nejprve se značka zabývala šperky, později hodinkami. První parfém Bvlgari spatřil světlo světa roku 1992, a od té doby tato luxusní značka přišla s řadou úspěšných kolekcí, jako je například Omnia, Man, nebo Goldea a Splendida.

Parfémy Bvlgari v sobě skrývají inspiraci ze všech světových kontinentů, z přírody i diverzity světa. Na jejich tvorbě pracují ti nejlepší světoví parfémáři a samotné flakony vůní jsou jako nádherné šperky.

Posláním značky Bvlgari je sdílet radost ze zpracovávání přírodních klenotů.

 

Recenze Bvlgari AQVA Amara11