Bvlgari AQVA Amaratoaletní voda pro muže

11×
Bvlgari AQVA Amara toaletní voda pro muže
Bvlgari AQVA Amara toaletní voda pro muže
Akce
50 ml
600

Kód: BVL1006 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 30. 3. 2020

Popis parfému Bvlgari AQVA Amara
Složení

Vyzkoušejte vůni, která je stejně vznešená jako řečtí bohové. Toaletní voda pro muže Bvlgari AQVA Amara v sobě zachycuje nekonečné bohatství Středomoří, z něhož pocházejí přírodní ingredience použité v této vůni. Svému nositeli dodá nezbytnou odvahu a bude jej doprovázet svou originalitou na každém kroku.

  • vodní vůně s dřevitými a svěžími prvky
  • pro muže všech věkových kategorií
  • ideální pro nošení v létě během horkých dnů

Složení vůně
V mediteránní vonné kompozici na začátku ucítíte svěží sicilskou mandarinku, která je následována citrusovými tóny neroli a vodními akordy. Na konci vůně se projeví orientální lístky pačuli a luxusní kadidlo.

Příběh vůně
Název vůně v bronzovém kulatém flakonu AQVA Amara znamená v překladu „hořká voda“ a jejím tvůrcem je parfémář Jacques Cavallier. Byla uvedena na trh v roce 2014 a kampaň k ní nafotil známý fotograf Mario Sorrenti.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
sicilská mandarinka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
neroli, vodní tóny
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
lístky pačuli, kadidlo
Druh vůně
vodní, dřevitá

O značce Bvlgari

Představte si nekonvenční materiály, živé barevné kombinace i nezaměnitelné motivy, které se snoubí s dokonale vyváženými tvary – to je značka Bvlgari. Její módní i kosmetické kousky doplní vaši osobnost a padnou vám jako druhá kůže.

Italská módní firma Bvlgari vznikla v Římě v roce 1884 díky Sotirio Bulgarimu, jehož jméno hrdě nese dodnes. Značka tak již více než 130 let přináší nejen luxusní módu, módní doplňky, ale třeba i šperky ve stylu Art Deco.

Bvlgari je ale proslulé také výrobou vůní. Nejeden parfém Bvlgari si svou nezaměnitelnou kompozicí získal srdce žen i mužů po celém světě. Například dámská vůně Bvlgari Omnia, inspirovaná zářivými drahokamy, dnes patří mezi legendy, které se během let dočkaly mnoha různých obměn v podobě limitovaných i stálých edic.

Bvlgari je nejen symbolem dokonalosti, ale zároveň patří i mezi ty značky, jimž není lhostejný osud naší planety. Aktivně se podílí na hledání cest k trvalé udržitelnosti i zajímá se také o různé další globální výzvy.

Recenze Bvlgari AQVA Amara