BrushArt Hair kartáč pro objem vlasů

2×
BrushArt Hair kartáč pro objem vlasů
BrushArt Hair kartáč pro objem vlasů
239

Kód: BRU03712 | Skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu produktů BrushArt nad 250 Kč získáte zdarma make-up houbičku ve tvaru kapky.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Praha
Již zítra úterý 9. 3. 2021
Osobní odběr
Již zítra úterý 9. 3. 2021

Popis produktu BrushArt Hair

Láká vás zkoušet extravagantní účesy? Kartáč pro objem vlasů BrushArt Hair je ideální pomocník pro tupírování, ale také pro dokonalé uhlazení. Všechny vaše culíky, drdoly a jakýkoli jiný styling, kde se bez objemu a hladkého finiše neobejdete, nyní zvládnete hravě.

Opačná strana hřebenu je tvarovaná do špičky, s níž snadno oddělíte jednotlivé prameny. Už nikdy nudné vlasy, jen krásně upravené a vždy s dokonalým výsledkem.

Vlastnosti:

  • hřeben pro tupírování a uhlazování vlasů
  • vytváří ve vlasech strukturu, která usnadňuje jejich úpravu
  • úzká špička na konci hřebenu pro přesnou separaci pramenů
  • elegantní jednoduchý design

Materiál:

  • kančí štětiny

Jak používat:
Pomocí kartáče vytvoříte jemnou strukturu ve vlasech a následný styling je poté snazší. Snadno s kartáčem vytvoříte např. objem od kořínků na jedné straně pěšinky nebo na temeni hlavy.

O značce BrushArt

Mladistvá značka, která udává trendy v doplňcích v oblasti líčení, vlasové péče a stylingu. Pod značkou BrushArt najdete kartáče na vlasy, štětce na make-up i péči o ně. Dále také kosmetické taštičky v cool designech a nejrůznější doplňky. Zkrátka vše, co musí mít správná IT girl!

Mezi bestsellery patří jednoznačně kartáče s kančími štětinami. Lesk, který po pročesání ve vlasech zůstává, jste ještě nezažili! Pro rychlé nanesení make-upu jsou zas nepřekonatelné houbičky. S ničím jiným nevytvoříte tak přirozený finiš, jako právě s nimi.

BrushArt nadchne i milovnice štětců. BrushArt štětiny jsou dokonale jemné a vytváří bezchybné líčení. Štětce spolu s kosmetickou taštičkou jsou pak perfektním dárkem. Všechny menší parádnice se zamilují do dětských kosmetických taštiček, sponek a gumiček. Ty šetrně zkrotí i nejjemnější vlásky, a navíc jsou tak roztomilé!

To je BrushArt, kvalitní doplňky za příjemnou cenu, v trendy designu, který udělá vaši beauty rutinu zábavnější.

Recenze BrushArt Hair2