Bourjois 1 Seconde rychleschnoucí lak na nehty

8×
Bourjois 1 Seconde rychleschnoucí lak na nehty
Bourjois 1 Seconde rychleschnoucí lak na nehty

Popis Bourjois 1 Seconde
Vlastnosti

Rychleschnoucí lak na nehty Bourjois 1 Seconde vám zajistí pěstěný vzhled rukou a nehty upravené jako z kosmetického salonu.

Vlastnosti:

  • zajišťuje krásně nalakované nehty
  • zanechává nehty intenzivně lesklé
  • aplikace v jediném tahu a viditelný výsledek za 1 sekundu
  • štěteček se přizpůsobí velikosti a povrchu nehtu
  • ideální pro rychlou a efektivní úpravu nehtů

Jak aplikovat:
Lak naneste na čisté odmaštěné nehty pomocí štětečku souvislým táhlým pohybem.

Vlastnosti

Odstín
zlatý
Typ laku
rychleschnoucí
Efekt
lesklý, dlouhotrvající

O značce Bourjois

Se značkou Bourjois snadno dosáhnete proslulého pařížského stylu a elegance, ale stále plně vyjádříte svou individualitu. Její chytré kosmetické produkty a inovace zjednodušují ženám každodenní zkrášlující rituály a zároveň dávají prostor vlastní kreativitě.

Kosmetika Bourjois se zrodila ve francouzském světě divadla a umění v roce 1863. Vše začalo u herce Josepha-Alberta Ponsina, který vyráběl líčidla pro své kolegy. Zájem brzy přesáhl divadelní prkna a Bourjouis make-up se tak pro svou kvalitu, praktičnost a elegantní design proslavil po celé Paříži.

I v současnosti pokračuje značka v tradici produktů, jejichž používání je snadné, zábavné a jsou pořád po ruce. Bourjois řasenka tak stále zvýrazňuje pohled až k dramatičnosti a Bourjois make-up Healthy Mix zase spolehlivě rozjasní tvář. Už dávno však značka není propojená jen s Francouzkami, ale se všemi ženami po celém světě.

Recenze Bourjois 1 Seconde8