Boucheron La Collection Santal de Kandy parfémovaná voda unisex

Boucheron La Collection Santal de Kandy parfémovaná voda unisex
Boucheron La Collection Santal de Kandy parfémovaná voda unisex
125 ml
2 545

Kód: BCH01662 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Boucheron La Collection Santal de Kandy
Složení

Nechte se přenést do starodávného sinhálského města Kandy, tehdejšího sídla králů. Parfémovaná voda Boucheron La Collection Santal de Kandy vám svými dřevitými a květinovými esencemi, které doplňuje intenzivní koření, připomene toto posvátné místo obklopené horami a lesy.

  • květinovo-dřevitá vůně
  • součástí řady La Collection inspirované lovci drahokamů
  • unisex vůně – pro muže i pro ženy

Složení vůně
Intenzivně kořenitý počátek vůně Boucheron La Collection Santal de Kandy tvoří tóny kardamomu a černého pepře. Ty jsou následně lehce zjemněny opojnými květinovými esencemi jasmínu a fialky. V podmanivě dřevitém základu, který vydrží na vaší kůži nejdéle, pak ucítíte hřejivý cedr a santal.

Příběh vůně
Unikátní řada vůní Boucheron La Collection vypráví příběhy lovců drahokamů Maison Boucheron, kteří si ze svých dalekých cest přivezli nejen drahé kameny, ale také spoustu nových zážitků, poznání a vůní. Tyto jedinečné vzpomínky jsou nyní zachycené uvnitř majestátních skleněných flakonů.

Parfémovaná voda Santal de Kandy byla představena v roce 2018 a připomíná krásu a atmosféru jednoho z nejsvětějších míst buddhismu a také posledního hlavního města zaniklého Sinhálského království – Kandy.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
kardamom, černý pepř
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jasmín, fialka
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
santalové dřevo, cedr
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Boucheron

Značku Boucheron založil v roce 1858 Francouz jménem Frederic Boucheron, jehož oborem bylo klenotnictví a šperkařství. Z jím utvořených výrobků se postupem času stal velice vyhledávaný a do určité míry i sběratelský materiál.

Boucheron posléze přidal ke své primární oblasti podnikání i parfémy, které v roce 1988 uchvátily kosmetický svět a svou schopnost okouzlit si zachovaly do dnešních dní. Značka Boucheron má v současnosti na svém kontě několik desítek těchto jedinečných vůní, z nichž všechny působí nadčasovým dojmem. Precizně zdobené flakonky obsahují pestré vůně od květinových lehkých esencí, až po těžší a výraznější vůně pro naprosté labužníky.

Recenze Boucheron La Collection Santal de Kandy