Přejít na hlavní obsah
Bond No. 9 Downtown Nuits de Noho parfémovaná voda pro ženy
Bond No. 9 Downtown Nuits de Noho parfémovaná voda pro ženy
Bond No. 9 Downtown Nuits de Noho parfémovaná voda pro ženy
Hlava
ananas, bergamot, mandarinka
Srdce
dřevo, jasmín
Základ
pačuli, pižmo, vanilka
Druh vůněkvětinová, dřevitá

Nuits de Noho je květinovo dřevitě pižmová vůně pro ženy s výrazným akordem pačuli. Patří do portfolia americké značky nikových (niche) parfémů Bond No. 9, jejíž filozofií je skládat poctu městu New York prostřednictvím parfumérského umění. Tato originální značka, pojmenovaná podle adresy svého sídla na Bond street v newyorské čtvrti NoHo, činí nesmrtelnými ikonické newyorkské památky a místa prostřednictvím naprosto inovativních vůní ve výrazných barevných baleních. Parfémovaná voda Bond No. 9 Nuits de Noho je vonným ztvárněním noční atmosféry newyorkské čtvrti NoHo.

Parfémovaná voda Bond No. 9 Nuits de Noho je, jak již název napovídá, inspirována čtvrtí NoHo v New Yorku, konkrétně její atmosférou v nočních hodinách. Nuits de Noho je ztělesněním nového typu noční ženskosti. Stejně jako pravá Newyorčanka z NoHo i vůně Bond No. 9 Nuits de Noho vyzařuje nespoutanost a osobitou, ničím neohroženou svébytnost. Evokuje noční život a ledově vychlazenou vodku.

Vonná kompozice Bond No. 9 Nuits de Noho se v hlavě otevírá tóny bergamotu, mandarinky a listů ananasu. Srdce tvoří akordy jasmínu a brazilského růžového dřeva a smyslný gurmánský základ sestává z pačuli, pižma a vanilky. Vysoce moderní a originální vůně Nuits de Noho, mistrně a harmonicky spojující ovocné, květinové, dřevité a gurmánské stránky s pižmovou smyslností, ztělesňuje sexy avantgardní městský charakter moderní nespoutané ženy.

Odvážně ženská parfémovaná voda Bond No. 9 Nuits de Noho nadchne zejména ženy, které se ztotožňují s (zejména nočním) životním stylem Newyorčanek z NoHo, nespoutaných moderních a nesmírně přitažlivých osobností, které se umí bavit. Navždy si získá dámy milující květinové a dřevité vůně v moderních originálních kompozicích s dotykem pižma a potěší samozřejmě také každou zákaznici, která dokáže ocenit skutečnou kvalitu a vysokou míru inovativnosti. Bond No. 9 Nuits de Noho se hodí nejlépe na večerní nošení a to po celý rok. Ideální je na smyslné noční výpravy za vzrušujícím ruchem velkoměsta. Své nositelce vždy poskytne dlouhotrvající dotyk nevtíravé inspirace místem s unikátní atmosférou moderní nespoutané ženskosti.

Kromě vysoce inovativních vůní, které jsou výsledkem unikátního přístupu skládajícího hold jednomu z nejvýznamnějších světových měst, New Yorku, zaujmou všechny parfémy značky Bond No. 9 také svým balením. Originální hvězdovitě tvarovaný flakon parfémované vody Nuits de Noho v atraktivní tmavomodré barvě s motivy hvězdné noční oblohy se může stát pravým klenotem ve vaší kosmetické výbavě.  Chcete-li vyzkoušet něco naprosto nového nebo potěšit výjimečnou ženu z vašeho okolí velmi originálním dárkem, Bond No. 9 Nuits de Noho je tou pravou volbou.

Bond No. 9 Nuits de Noho – dokonalý parfém pro moderní nespoutanou ženu, inspirovaný unikátní noční atmosférou newyorské čtvrti NoHo.

Bond No. 9Downtown Nuits de Noho parfémovaná voda pro ženy

1×
11 466
Výhodněji o 60%
100 ml
4 570

Skladem | 4 570,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: BON0377
1
Večerní doručení Brno
Již zítra čtvrtek 23. 5. 2024
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 23. 5. 2024