Bond No. 9Downtown Soho parfémovaná voda unisex

Bond No. 9 Downtown Soho parfémovaná voda unisex
Bond No. 9 Downtown Soho parfémovaná voda unisex
100 ml

Kód: BON0624 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Bond No. 9 Downtown Soho
Složení

Stejně jedinečná a obdivuhodná jako newyorská čtvrť Soho je i unisex parfémovaná voda Bond No. 9 Soho. V této vůni se prolínají tóny květin i dřeva a po každém navonění vás zavede pomocí smyslů do stylových uliček předměstí Manhattanu.

  • květinová vůně s výraznými dřevitými tóny.
  • vhodná pro muže i ženy
  • vhodná pro každodenní, celoroční nošení

Složení vůně
Jako první ucítíte hluboký sladce dřevitý petitgrain, sladký pomeranč a červený rybíz. Krátce nato se rozvinou omamné tóny jasmínu, pomerančového květu a jemného kosatce. Na hlubovkch tónech vetiveru, mechu, cedru a balzamické ambry vůně jen pozvolna odplouvá.

Příběh vůně
Značka Bond No. 9 svými vůněmi oslavuje New York a jeho slavná i méně známá zákoutí. Čtvrť Soho je výjimečnou bohémskou enklávou mezi mrakodrapy, kde vedle sebe najdete drahé butiky, ateliéry umělců a unikátní architektonické skvosty. Moderní mix klasických složek vůně Bond No. 9 Soho dokonale vystihuje zdejší atmosféru.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
cassis, petitgrain, sladký pomeranč
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
pomerančový květ, kořen kosatce, jasmín
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
mech, ambra, cedr, vetiver
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Bond No. 9

Parfémy Bond No. 9 jsou extravagantní výzvou pro ženy i muže, kteří milují originalitu, vtip, styl a hravou lehkost. Vznikly jako pocta jednomu velkému městu a vzhledem k tomu, že jde o americkou značku, není třeba dlouho přemýšlet. Inspirací pro parfémy Bond No. 9 je životem tepající New York.

Značka Bond No. 9 je poměrně mladá. Na trh s vůněmi neohroženě vtrhla v roce 2003 a ihned zaujala díky neotřelému pojetí, zábavnému designu a výjimečným vonným kompozicím. Člověkem za značkou je v tomto případě schopná dáma Laurice Rahme. Původem Francouzka začala svůj profesionální život jako obchodnice se starožitnostmi v Paříži. Díky skvělému oku a intuici brzy vynikala, ale její pozornost už byla soustředěna na jinou oblast obchodování. Svoje aktivity přenesla do USA, kde se stala tvůrcem a prezidentkou značky Bond No. 9.

Parfémy Bond No. 9 svoji vizi plně soustředí na New York. Jejich mottem je dát vlastní vůni každé čtvrti na Manhattanu. Typické flakony ve tvaru stylizované hvězdice poutají pozornost na první pohled a hned v druhém sledu zaujmou velmi exkluzivními kompozicemi vonných esencí. Okouzleni budou především milovníci vytříbených květinových vůní. Promyšlené vrstvení společně s výběrem jednotlivých ingrediencí vytváří luxusní, sofistikované vůně plné života a energie. Květiny se snoubí s kořením a dalšími esencemi a jsou jednoznačnou výzvou pro všechny, kdo chtějí deklarovat svoji výjimečnost a radost ze života.

Nabídka parfémů Bond No. 9 je velmi široká a zahrnuje desítky nejrůznějších kompozic. Parfém 9. Bond No. 9 Chelsea Flowers je jedinečná dámská vůně, ve které se květinové esence skvostného tulipánu dokonale proplétají s rozkvetlou magnólií a hravou pivoňkou. Nezaměnitelný dámský parfém Bond No. 9 Andy Warhol Union Square symbolizující nadčasovost, originalitu a tvořivost ocení všechny mladé temperamentní ženy, které si zakládají na svém osobitém stylu. V portfoliu Bond No. 9 najdete také celou řadu vytříbených unisex vůní i parfémy výhradně pro muže. Ovocná parfemovaná voda unisex Bond No. 9 Bleecker Street je založena na zemitých a osvěžujících tónech. Okouzlující vrchní tóny unisex vůně Bond No. 9 Astor Place jsou tvořeny sladkými akordy mandarinky a hravými lístky fialky. Mužům jsou určeny jedinečné vůně Bond No. 9 Riverside Drive nebo Bond No. 9 Great Jones plná zemitých a citrusových tónů s příslibem elegance a esenciálního luxusu.

Nechejte naplno promluvit svoji osobnost. Vyjádřete se prostřednictvím originálních vůní a projevte svoji jedinečnost. Vyzkoušejte parfémy Bond No. 9 a možná zjistíte, že jste našli tu pravou vůni pro sebe.

Recenze Bond No. 9 Downtown Soho