Bomb Cosmetics Fairytale Fantasy koupelový balistik

1×
Bomb Cosmetics Fairytale Fantasy koupelový balistik
Bomb Cosmetics Fairytale Fantasy koupelový balistik
160 g

Kód: BOM0007 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte minimálně tři kosmetické produkty a získáte na ně slevu 10 %. Sleva se vám automaticky odečte v košíku. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis produktu Bomb Cosmetics Fairytale Fantasy
Vlastnosti

Popis:
Dejte sbohem nadvládě nudných koupelí. Bomb Cosmetics Fairytale Fantasy koupelový balistik je opravdová pohádka. Směs toho nejomamnějšího aroma, přírodních másel a čisté oleje jsou to pravé do vaší koupele. Bomb Cosmetics Fairytale Fantasy koupelový balistik je obohacený o přírodní olej z rozmarýnu a cedrového dřeva, které podtrhnou královský zážitek!

Účinky:

  • osvěžuje
  • vyživuje pokožku
  • povzbuzuje relaxaci

Složení:

  • olej z rozmarýnu a cedrového dřeva – pečuje o pokožku, uvolňuje napětí

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Balistik ponořte do teplé koupele a nechte rozpustit.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Bomb Cosmetics

 

Značka Bomb Cosmetics vychází z poznatků o pozitivních účincích aromaterapie na lidské tělo i mysl. Do povědomí zákazníků se zapsala zejména pro své originální koupelové balistiky a okouzlující aroma svíčky. Díky značce Bomb Cosmetics si tak můžete velice snadno provonět interiér či během chvilky připravit voňavou koupelovou lázeň.

Výrobcem kosmetiky Bomb Cosmetics je britská společnost Get Fresh Cosmetics, Ltd, kterou založil James Mooore a Robert Philpott. Jejich hlavní myšlenkou bylo vytvořit produkty s aromaterapeutickými účinky, jejichž používání bude pro zákazníky pohodlné. Prvními produkty této značky byly inovativní koupelové balistiky, které se okamžitě staly absolutním trhákem.

Produkty Bomb Cosmetics jsou vyráběny ručně z čistých přírodních ingrediencí a pečlivě vybraných esenciálních olejů té nejvyšší kvality. Součástí sortimentu Bomb Cosmetics jsou také oblíbená přírodní mýdla, nebo pečující balzámy na rty vyrobené z těch nejčistších přírodních složek.

Recenze Bomb Cosmetics Fairytale Fantasy1