BLANX WHITE SHOCK kosmetická sada II. | notino.cz

BlanX White Shock

kosmetická sada II.

BlanX White Shock kosmetická sada II.
BlanX White Shock kosmetická sada II.
BlanX White Shock kosmetická sada II.
333

Kód: BLX0119 | Více než 20 ks skladem

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

Sada obsahuje: bělící péče na zuby 30 ml + LED Světlo

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky BlanX White Shock

Popis:
Bělicí kosmetická sada řady II. BlanX White Shock je vyráběná na bázi patentované technologie ActiluX, obsahující aktivní složky, které svoje bělicí účinky zesilují díky působení přirozeného nebo LED světla. S touto sadou bude váš chrup zářivě bílý již po několika aplikacích. Systém bělí vaše zuby díky technologii ActiluX®, která obsahuje anorganické, biokompatibilní ActiluX® mikrokrystaly, které k bělení využívají přirozené světlo a nepoškozují zubní sklovinu. Působení světla spouští antibakteriální reakci v ústech, prostřednictvím které ActiluX® mikrokrystaly ničí membrány bakterií, které jsou často zodpovědné za tvorbu plaku a špatného dechu. Bělicí kosmetická sada řady II. BlanX White Shock  vytváří na zubech neviditelnou ochrannou bariéru, která pomáhá odstraňovat skvrny působící žloutnutí zubů. Světlo LED aktivátoru působí jako intenzivní urychlovač fotokatalytické reakce bělícího procesu. Výrobek neobsahuje peroxid, SLS, propylenglykol, oxid titaničitý ani parabeny. Bělicí látky se aktivují při každém ozáření světlem, takže zesvětlují zuby prakticky po celý den. Tenká vrstva pokrytí navíc vytváří čisticí efekt „lotosového květu“, kdy se snižuje schopnost zubního plaku vázat se na povrch zubů, a proto je plak snadno omýván pomocí samočisticí schopnosti sliny. Sklovina se stává jasnější a zářivější. Díky své unikátní technologie a speciálnímu složení rychle odstraní zabarvení z povrchu zubů a dodá jim opět přirozený světlý odstín.

Účinky:

  • výrazně bělí zuby
  • zpevňuje sklovinu
  • nepoškozuje chrup

Složení:

  • extrakt z lišejníků - působí bakteriostaticky, odstraňuje zabarvení na povrchu zubů, má zklidňující a ochranné účinky na mukózní membránu dásní
  • speciální mikročástice silikátů - jemně čistí zubní sklovinu bez abrazivního účinku
  • fluoridové soli - zpevňují sklovinu, která se stává kompaktní a působí běleji
  • patentovaná technologie ActiluX® - zesvětluje zuby za pomocí světlem aktivovaných látek, které se v tenké vrstvě vážou na zubní sklovinu. Povrch zubů tak za pomocí fotokatalytické reakce, šetrně a efektivně zesvětluje

Jak aplikovat:
3x denně si vyčistěte zuby intenzivní bělící kúrou. Po každém vyčistění zubů do úst vložte BlanX LED aktivátor. Plastovou část opřete o zuby a stiskněte rty. Stiskněte tlačítko a nechte působit světlo BlanX LED aktivátoru na zuby alespoň 1 minutu. Jedenkrát týdně nechte působit alespoň 10 minut.

O značce BlanX

Kosmetika BlanX obsahuje ucelenou řadu bělicích zubních past a péče o zuby. Patentované složení s arktickým lišejníkem bělí zuby přírodním způsobem. Tyto lišejníky jsou tradičně používány místními obyvateli k čištění a ochraně zubů.

Dentální péče BlanX zahrnuje komplexní péči v podobě přírodních zubních past, ústních vod, bělících kůr a speciálního bělícího pera. Bělicí systém BlanX Biphasic Whitening je postavený na stejném principu jako bělení zubů v ordinaci.

Menu