Biotherm Homme 24h Day Control

deodorant roll-on

1×
Biotherm Homme 24h Day Control deodorant roll-on
Biotherm Homme 24h Day Control deodorant roll-on
555

Ušetříte 16%
75 ml
465

Kód: BIO0635 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 17. 6. 2019
Osobní odběr
Již dnes
Biotherm Homme 24h Day Control
75 ml | 465

Popis produktu Biotherm Homme 24h Day Control

Popis:
Biotherm Homme Day Control Déodorant kuličkový deodorant roll-on poskytuje pokožce čtyřiadvacetihodinovou ochranu proti pocení a nežádoucímu zápachu a současně garantuje šetrné složení jak vůči pokožce, tak prostředí. Účinný deodorant bez aluminia - neobsahuje parabeny ani hliníkové soli, což z něj činí šetrnou alternativu v péči o podpaží.
Biotherm Homme Day Control Déodorant kuličkový deodorant roll-on má navíc zklidňující schopnosti. Pokožku zanechává zjemněnou a osvěženou. Neagresivní deodorant s BIO kvalitou umožňuje kůži volně dýchat, zatímco bezchybně neutralizuje pot a zápach.

Účinky:

  • zabraňuje pocení
  • neutralizuje nežádoucí pachy
  • zjemňuje pokožku
  • má zklidňující schopnosti
  • osvěžuje
  • má šetrné složení

Typ pokožky:
Vhodný pro všechny typy pokožky.
 
Jak aplikovat:
Podle potřeby nanášejte do podpaží několikrát denně.

Vlastnosti

Druh balení
deo roll-on
Typ pokožky
citlivá

O značce Biotherm

Biotherm představuje harmonické souznění člověka s přírodou. Ponořte se do vodního světa této jedinečné kosmetiky.

Značka Biotherm je inspirována silou termálních pramenů, minerálů a dalších bioaktivních látek. Jedinečné složení jejích produktů čerpá energii zejména z vody jako přírodního živlu, který stál na samém počátku života.

O účincích přírodního pramene v Pyrenejích se vědělo celá staletí. Někteří věřili, že se jedná o pramen věčného mládí. V 50. letech minulého století však byla zpozorována na povrchu tohoto pramene zvláštní látka, jejíž mimořádné vlastnosti prokázal i následný výzkum Dr. Jose Julliena. Ten spojil své poznatky se zkušenostmi kosmetičky Janine Marissal a společně položili základy značky Biotherm.

Voda je díky své jedinečné biologické charakteristice v optimální souhře s pokožkou člověka, a tím má schopnost ji výjimečným způsobem regenerovat a chránit. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z nejkvalitnějších péčí o pleť a pokožku, stejně jako svěží a okouzlující vůně s přírodními akcenty. Otestujte sílu vody i vy.