Biotherm Blue Therapy

kosmetická sada VIII.

Biotherm Blue Therapy kosmetická sada VIII.
Biotherm Blue Therapy kosmetická sada VIII.
645

Ušetříte 18%
kosmetická sada VIII.
530

Kód: BIO05069 | Více než 5 ks skladem

Sada obsahuje: tělové mléko s citrusovými esencemi pro suchou pokožku Lait Corporel 100 ml + čistící a odličovací pěnivý olej Total Renew Oil 30 ml + výživný olejový krém Blue Therapy Cream-in-Oil 10 ml

ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 17. 6. 2019
Osobní odběr
Již zítra pondělí 17. 6. 2019
Biotherm Blue Therapy
kosmetická sada VIII. | 530

Vlastnosti

Typ pokožky
suchá
Typ sady
kosmetická sada

O značce Biotherm

Biotherm představuje harmonické souznění člověka s přírodou. Ponořte se do vodního světa této jedinečné kosmetiky.

Značka Biotherm je inspirována silou termálních pramenů, minerálů a dalších bioaktivních látek. Jedinečné složení jejích produktů čerpá energii zejména z vody jako přírodního živlu, který stál na samém počátku života.

O účincích přírodního pramene v Pyrenejích se vědělo celá staletí. Někteří věřili, že se jedná o pramen věčného mládí. V 50. letech minulého století však byla zpozorována na povrchu tohoto pramene zvláštní látka, jejíž mimořádné vlastnosti prokázal i následný výzkum Dr. Jose Julliena. Ten spojil své poznatky se zkušenostmi kosmetičky Janine Marissal a společně položili základy značky Biotherm.

Voda je díky své jedinečné biologické charakteristice v optimální souhře s pokožkou člověka, a tím má schopnost ji výjimečným způsobem regenerovat a chránit. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z nejkvalitnějších péčí o pleť a pokožku, stejně jako svěží a okouzlující vůně s přírodními akcenty. Otestujte sílu vody i vy.