BH Cosmetics Sculpt and Blend 2

sada štětců

1×
BH Cosmetics Sculpt and Blend 2 sada štětců
BH Cosmetics Sculpt and Blend 2 sada štětců
BH Cosmetics Sculpt and Blend 2 sada štětců
Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: BHC2134 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: plochý štětec na nanášení pudru a podkladu + špičatý štětec na rozmazávání + špičatý štětec na konturování + štětec na tvářenku + zkosený štětec na konturování obličeje + malý štětec na rozmazávání + malý kulatý štětec na rozmazávání + velký štětec na oční stíny + štětec na konturování nosu + štětec na detaily

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
BH Cosmetics Sculpt and Blend 2
10 ks | 769

O značce BH Cosmetics

BHcosmetics – to jsou luxusní pestrobarevné paletky, které si za velice krátkou chvíli získaly přízeň žen po celém světě! Barevné odstíny paletek BHcosmetics se vyznačují mimořádně kvalitní pigmentací, skvělou přilnavostí k pleti a dlouhodobou výdrží bez rozmazání. S dekorativní kosmetikou BHcosmetics tak můžete dosáhnout skutečně profesionálního nalíčení!

Dekorativní paletky BHcosmetics jsou velice luxusní a mají praktické zrcátko pro snadné líčení. Z pestrých odstínů všech možných barev si můžete pohodlně každý den vybrat ten správný odstín pro vaše nalíčení. Hravě tak vykouzlíte extravagantní i přirozený styl.

Kromě jedinečných paletek nabízí značka BHcosmetics také rtěnky, řasenky, pudry a další skvělou dekorativní kosmetiku! Luxusní značku BHcosmetics používají k líčení také profesionální vizážisté. Dopřejte si skutečnou kvalitu a dokonalé nalíčení s jedinečnými paletkami BHcosmetics!