BH Cosmetics Pink-A-Dot

sada štětců

1×
BH Cosmetics Pink-A-Dot sada štětců
BH Cosmetics Pink-A-Dot sada štětců
11 ks

Kód: BHC1982 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: vejířový štětec + štětec na pudr + zkosený štětec na tvářenku + štětec na make-up + kulatý štětec na oční stíny + štětec na oční stíny + plochý štětec na oční stíny + zkosený štětec na oční stíny + malý štětec pro kouřové oční stíny + štětec na oční linky + štětec na rty

Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku cestovní set na kosmetiku nebo opalovací olej zdarma k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
BH Cosmetics Pink-A-Dot
11 ks

Popis produktu BH Cosmetics Pink-A-Dot

Popis:
Sada štětců BHcosmetics Pink-A-Dot obsahuje jedenáct extra měkkých štětců s umělými vlákny pro vytvoření perfektního líčení. Set je je vhodný jak pro kosmetické začátečníky, tak i pro ostřílené profesionály. Výrobek nese označení vegan a je dodáván v rozkošném pouzdře, které je zároveň praktickým balením při cestování. 

BHcosmetics Pink-A-Dot sada štětců vám pomůže při vytvoření bezchybného vzhledu. 

Vlastnosti:

  • syntetické štětiny
  • 11 štětců pro kompletní líčení
  • pouzdro pro uložení

Jak používat:
Využijte štětce k vytvoření dokonalého líčení.

O značce BH Cosmetics

BHcosmetics – to jsou luxusní pestrobarevné paletky, které si za velice krátkou chvíli získaly přízeň žen po celém světě! Barevné odstíny paletek BHcosmetics se vyznačují mimořádně kvalitní pigmentací, skvělou přilnavostí k pleti a dlouhodobou výdrží bez rozmazání. S dekorativní kosmetikou BHcosmetics tak můžete dosáhnout skutečně profesionálního nalíčení!

Dekorativní paletky BHcosmetics jsou velice luxusní a mají praktické zrcátko pro snadné líčení. Z pestrých odstínů všech možných barev si můžete pohodlně každý den vybrat ten správný odstín pro vaše nalíčení. Hravě tak vykouzlíte extravagantní i přirozený styl.

Kromě jedinečných paletek nabízí značka BHcosmetics také rtěnky, řasenky, pudry a další skvělou dekorativní kosmetiku! Luxusní značku BHcosmetics používají k líčení také profesionální vizážisté. Dopřejte si skutečnou kvalitu a dokonalé nalíčení s jedinečnými paletkami BHcosmetics!