BHcosmetics Nude Blush

paleta tvářenek

BHcosmetics Nude Blush paleta tvářenek
BHcosmetics Nude Blush paleta tvářenek
BHcosmetics Nude Blush paleta tvářenek
37 g
353

Kód: BHC2141 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 19. 11. 2018
Osobní odběr
neděle 18. 11. 2018
BHcosmetics Nude Blush
37 g | 353

Popis kosmetiky BHcosmetics Nude Blush

Paleta tvářenek BHcosmetics Nude Blush má sametovou strukturu a dodá barvu vašim líčkám.
 
Vlastnosti:

  • obsahuje 10 dlouhotrvajících tvářenek pro zdravý vzhled
  • různé odstíny pro všechny typy pleti
  • studené i teplné tóny barev

Jak aplikovat:
Nanášejte na tváře pomocí kosmetického štětce a jemnými tahy vystínujte líce. Pro vytvoření jedinečného odstínu můžete libovolně kombinovat.

O značce BHcosmetics

BHcosmetics – to jsou luxusní pestrobarevné paletky, které si za velice krátkou chvíli získaly přízeň žen po celém světě! Barevné odstíny paletek BHcosmetics se vyznačují mimořádně kvalitní pigmentací, skvělou přilnavostí k pleti a dlouhodobou výdrží bez rozmazání. S dekorativní kosmetikou BHcosmetics tak můžete dosáhnout skutečně profesionálního nalíčení!

Dekorativní paletky BHcosmetics jsou velice luxusní a mají praktické zrcátko pro snadné líčení. Z pestrých odstínů všech možných barev si můžete pohodlně každý den vybrat ten správný odstín pro vaše nalíčení. Hravě tak vykouzlíte extravagantní i přirozený styl.

Kromě jedinečných paletek nabízí značka BHcosmetics také rtěnky, řasenky, pudry a další skvělou dekorativní kosmetiku! Luxusní značku BHcosmetics používají k líčení také profesionální vizážisté. Dopřejte si skutečnou kvalitu a dokonalé nalíčení s jedinečnými paletkami BHcosmetics!