BH Cosmetics Neon Pink

sada štětců

BH Cosmetics Neon Pink sada štětců
BH Cosmetics Neon Pink sada štětců
6 ks

Kód: BHC2117 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: štětec na pudr + štětec na oční stíny + štětec na přechody + zkosený štětec na kontury a rozjasňovač + štětec na make-up + zkosený štětec na oční linky a obočí + kosmetická taška  

BH Cosmetics Neon Pink
6 ks

Popis kosmetiky BH Cosmetics Neon Pink

Sada štětců na líčení BHcosmetics Neon Pink vám umožní vytvořit jakékoliv denní i večerní líčení jako od profesionála.

O značce BH Cosmetics

BHcosmetics – to jsou luxusní pestrobarevné paletky, které si za velice krátkou chvíli získaly přízeň žen po celém světě! Barevné odstíny paletek BHcosmetics se vyznačují mimořádně kvalitní pigmentací, skvělou přilnavostí k pleti a dlouhodobou výdrží bez rozmazání. S dekorativní kosmetikou BHcosmetics tak můžete dosáhnout skutečně profesionálního nalíčení!

Dekorativní paletky BHcosmetics jsou velice luxusní a mají praktické zrcátko pro snadné líčení. Z pestrých odstínů všech možných barev si můžete pohodlně každý den vybrat ten správný odstín pro vaše nalíčení. Hravě tak vykouzlíte extravagantní i přirozený styl.

Kromě jedinečných paletek nabízí značka BHcosmetics také rtěnky, řasenky, pudry a další skvělou dekorativní kosmetiku! Luxusní značku BHcosmetics používají k líčení také profesionální vizážisté. Dopřejte si skutečnou kvalitu a dokonalé nalíčení s jedinečnými paletkami BHcosmetics!