Přejít na hlavní obsah
Bentley For Men toaletní voda pro muže
Bentley For Men toaletní voda pro muže
Bentley For Men toaletní voda pro muže
Hlava
bobkový list, bergamot, pepř
Srdce
dřevo, rum, skořice, šalvěj
Základ
pačuli, cedr, kůra, benzoin
Druh vůněorientální, kořenitá

Nechte se inspirovat světem luxusních limuzín, nejjemnější kůží a nadčasovým designem. Toaletní voda pro muže Bentley For Men v sobě odráží nadčasové prvky značky Bentley a svému nositeli tak nabízí nezaměnitelný vonný zážitek.

Podmanivé kořenito-dřevité aroma odráží smyslnost kožených tónů a bohatost dřeva a v kombinaci s kořením tak vytváří sebevědomou vůni pro moderního muže. Buďte nezapomenutelný. Jako Bentley.

  • kořenito-dřevitá vůně pro muže
  • vhodná na všední dny i slavnostní příležitosti
  • uvedena na trh v roce 2013

Složení vůně
Vůně Bentley For Men se otevírá povzbuzujícím aroma bergamotu, společně s ostrými tóny bobkového listu a temnou, pulzující silou černého pepře. Srdcem prostupuje přírodní rumová esence snoubící se s hřejivým bylinným aroma šalvěje v kombinaci s voňavou skořicí a smyslnou vůní hnědé kůže. Základ vůně tvoří nasládlé dřevité tóny cedrového dřeva a opojného pačuli v kombinaci s pižmem a hřejivým benzoinem, které zanechávají pocit pohodlí a tepla.

Příběh vůně
Toaletní voda Bentley For Men v sobě zhmotňuje charakteristickou podstatu legendární automobilové značky Bentley. Flakon odráží výjimečný designový jazyk britských luxusních limuzín – linie a křivky vozů Bentley byly přeneseny do zaobleného tvaru flakonu, stejně tak jako intenzivní a vzácné složky této toaletní vody. V této jedinečné řadě byly navrženy tři kolekce vůní pro muže: Bentley For Men, Bentley Momentum a Bentley Infinite.

BentleyFor Men toaletní voda pro muže

23×
Akce
593
Ušetříte 5%
100 ml
560

Skladem | 560,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: BTL0263
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 27. 5. 2024
Osobní odběr
Již zítra pondělí 27. 5. 2024