beautyblender® Blendercleanser Liquid Lavender tekutý čistič na make-up houbičky

12×
beautyblender® Blendercleanser Liquid Lavender tekutý čistič na make-up houbičky
beautyblender® Blendercleanser Liquid Lavender tekutý čistič na make-up houbičky
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
330

Ušetříte 24%
88 ml
248

Kód: BEA00004 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis beautyblender® Blendercleanser Liquid Lavender

Tekutý čistič na make-up houbičky je speciálně vyroben pro čištění houbiček beautyblender®. Perfektně z nich odstraňuje zbytky líčidel a bakterií a zajišťuje tak jejich dlouhou životnost.

Vlastnosti:

  • efektivně odstraňuje make-up a nečistoty z houbiček
  • udržuje houbičky měkké a čisté pro opakové používaní
  • prodlužuje životnost houbiček

Složení:

  • kombinace kvalitních látek a levandule – pomáhá udržet houbičku měkkou
  • neobsahuje barviva, sulfáty
  • bez dráždivých složek     

Jak používat:
Nalijte malé množství čističe blendercleanser® na mokrou houbičku a pomocí krouživých pohybů a jemných stisků ruky properte. Poté důkladně propláchněte vodou, osušte ručníkem a nechte uschnout na čistém a dobře větraném místě.

Pro odolnější skvrny nalijte malé množství tekutého čističe do misky s vodou a nechte houbičku několik hodin nebo přes noc v roztoku namočenou.

O značce beautyblender®

Beautyblender® je první houbičkový aplikátor make-upu na světě. Díky svému originálnímu tvaru bez hran a kvalitnímu materiálu zajišťuje rovnoměrnou aplikaci make-upu bez linií a stop.

Za vznikem houbičky Beautyblender® stojí světoznámá hollywoodská vizážistka Rea Ann Silva, která zastává názor, že dokonale nanesený make-up je klíčem k perfektnímu looku. Když v roce 2002 navrhla tento převratný aplikátor, způsobila v kosmetickém světě malou revoluci. Beautyblender® je hypoalergenní a velmi příjemný na pleti, snadno se s ním pracuje a umožní vám nanést make-up v rekordním čase. Rychle se proto stane nezbytnou součástí vaší kosmetické výbavy.

Dnes pod hlavičkou značky naleznete nejen originální houbičky Beautyblender®, ale i řadu dalších produktů pro ještě dokonalejší make-up.

Recenze beautyblender® Blendercleanser Liquid Lavender12