Avon Little Black Dress

deodorant roll-on pro ženy 50 ml

2×
Avon Little Black Dress deodorant roll-on pro ženy 50 ml
Avon Little Black Dress deodorant roll-on pro ženy 50 ml
deodorant roll-on pro ženy 50 ml
98

Kód: AVO0573 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 27. 5. 2019
Osobní odběr
Již zítra neděle 26. 5. 2019
Avon Little Black Dress
deodorant roll-on pro ženy 50 ml | 98

Popis parfému Avon Little Black Dress

Tělové mléko pro ženy Avon Little Black Dress je dokonalý doplněk parfémované vody stejné řady. Poskytuje perfektní ochranu před potem a celodenní svěží pocit. Vychutnejte si květinově-orientální vůni bramboříku, švestky, gardénie a ylang-ylang. Používejte kdykoliv podle potřeby.

O značce Avon

Avon parfémy a kosmetika – legenda mezi kosmetickými společnostmi. Na počátku příběhu značky stojí obchodní cestující s knihami David McConnell. Ke konci 19. století začal David ke knihám přidávat malý voňavý dárek, a protože brzy začal být větší zájem o jeho vůně, než o knihy, založil vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company.

Řada výrobků pojmenovaných podle rodiště oblíbeného McConnellova autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, která byla uvedená na trh v roce 1929, se stala tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.

Dodnes Avon Cosmetics dodržuje svůj závazek chránit zdraví žen a bránit jejich práva. V rámci své společenské uvědomělosti se zaměřuje také na ekologii a obnovu deštných pralesů a jako jedna z prvních významných kosmetických společností již před více než 20 lety ukončil testování přípravků na zvířatech.

Recenze Avon Little Black Dress

Přidat novou recenzi

2.0
2 recenze
1
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem