Atelier Cologne Cedrat Enivrant

parfém unisex 200 ml

2×
Atelier Cologne Cedrat Enivrant parfém unisex 200 ml
Atelier Cologne Cedrat Enivrant parfém unisex 200 ml
Atelier Cologne Cedrat Enivrant parfém unisex 200 ml
Atelier Cologne Cedrat Enivrant parfém unisex 200 ml
Atelier Cologne Cedrat Enivrant parfém unisex 200 ml
Atelier Cologne Cedrat Enivrant parfém unisex 200 ml
200 ml

Kód: ATC3932 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Atelier Cologne Cedrat Enivrant
200 ml

Popis parfému Atelier Cologne Cedrat Enivrant

Cedrat Enivrant je citrusová aromatická vůně pro muže a ženy od mladé americké značky nikových (niche) parfémů Atelier Cologne. Tento parfumérský dům se pyšní prvenstvím ve vytváření parfémů inspirovaných legendární kolínskou. Vůně Atelier Cologne v sobě s dokonalou vyvážeností spojují citrusové a bylinné noty s dalšími vzácnými surovinami v silné koncentraci pro bohatý, nebývale silný a dlouhotrvající vonný efekt. Parfém Atelier Cologne Cedrat Enivrant představuje jedinečné, moderní a vábné pojetí klasické kolínské vody s poutavými aromatickými a pikantními stránkami.

Parfém Cedrat Enivrant patří do originální řady vůní Cologne Absolue, kterou zakladatelé značky Atelier Cologne Sylvie Ganter a Christophe Cervasel přivedli na svět novou olfaktorickou skupinu čistých parfémů, ve které se poprvé mísí citrusy s nejvzácnějšími přírodními surovinami v dokonale vyvážených vůních s výjimečnou dlouhotrvající mocí. Každá z vůní Cologne Absolue vypráví příběh cenných emocí a mocných vzpomínek. Atelier Cologne Cedrat Enivrant, s 15% koncentrací esenciálních olejů, není výjimkou. Tento ryzí parfém oslavuje eleganci citrusů, tradiční ingredience kolínské vody, ovšem poprvé ve spojení s unikátně zvolenými nejvzácnějšími parfumérskými surovinami a s naprosto výjimečnou trvalostí.

Atelier Cologne Cedrat Enivrant (současně patřící do kolekce Originale, zahrnující vůně s vysoce koncentrovanými elegantními citrusy), parfém vytvořený renomovaným návrhářem vůní Ralfem Schwiegerem, je šťavnatým koktejlem, vystavěným kolem osvěžující, chladivé směsi not citronu a jalovcových bobulí, evokujících gin, jehož jsou jednou z hlavních přísad. „Když slunce zapadlo nad pláží, byli znovu spolu. Plni emocí, nemohli přestat mluvit. Vážně už to bylo tak dávno? Se smíchem a slzami v očích se podělili o mnoho vzpomínek a další ’rundu’ French 75 (koktejl z ginu, šampaňského, citronové šťávy a cukru). Všichni si přáli, aby tato noc nikdy neskončila. Když vycházelo slunce, byl to jiskřivý okamžik naprostého přátelství,“ popisují zástupci značky Atelier Cologne příběh inspirace pro vznik Cedrat Enivrant, neobyčejného, svěžího i opojného a naprosto nezaměnitelného parfému.

Vonná kompozice Atelier Cologne Cedrat Enivrant, parfému vyrobeného ve Francii, se v hlavě otevírá akordy marockého cedrátu (druh citrusu), limetky z Mexika a kalábrijského bergamotu. V srdci zavoní máta z Číny, bazalka z Egypta a makedonské jalovcové bobule a základ sestává z brazilské fazole tonka, haitského vetiveru a filipínské elemiové pryskyřice. Celkové aroma, vyváženě propojující dominantní citrusové stránky s aromatickými, svěže kořenitými, zelenými a dřevitými aspekty, je svěží, šťavnaté, pikantní a povzbuzující. Nádherné propojení realistického, energii vyzařujícího citrusového aroma se zeleností bylin a aromatičností a posilující pikantností jalovcových bobulí a dalších tónů činí z Cedrat Enivrant další z naprosto neobyčejných mistrovských vonných děl, kterým značka Atelier Cologne opět dokazuje, že si zaslouží pozornost i těch nejnáročnějších znalců nikových parfémů.

Atelier Cologne Cedrat Enivrant se hodí především na denní nošení v teplejších měsících. Navždy si tento úchvatný parfém získá především milovníky špičkově kvalitních a velmi originálních citrusových aromatických vůní, zejména těch s výraznou pikantní stránkou. Vyzkoušet by parfém Cedrat Enivrant měl také každý, kdo rád objevuje ve světě parfémů zcela nové dimenze. Svému nositeli Atelier Cologne Cedrat Enivrant dodá povznášející pocit naprosté výjimečnosti a zahalí ho do nebývale trvalého, nesmírně osvěžujícího a nezaměnitelného aroma, které spolehlivě upoutá obdivnou pozornost okolí.

Kromě unikátních vůní zaujmou všechny parfémy značky Atelier Cologne také krásným balením. Průzračný flakon Cedrat Enivrant příznačně čistého designu zdobí štítek v příjemném odstínu zelené barvy a doplňuje elegantní světlá krabička. Vyzkoušejte parfém ze zcela originální, nové olfaktorické „rodiny“ a zamilujte se do vůně citrusů, bylin a jalovcových bobulí v originální a dokonale vyvážené kompozici. Díky své špičkové kvalitě a unikátnosti je Atelier Cologne Cedrat Enivrant také dokonalý dárek (nejen) pro znalce nikových parfémů ve vašem okolí.

Atelier Cologne Cedrat Enivrant – naprosto neobyčejné, moderní, osvěžující a lákavé pojetí tradiční kolínské.

Složení

Hlava
bergamot, citron, limetka
Srdce
bazalka, jalovcové bobule, máta
Základ
elemi, tonka fazole, vetiver
Druh vůně
aromatická, citrusová

O značce Atelier Cologne

Americká společnost Atelier Cologne byla založena v roce 2009 Sylvií Ganter a Christophem Cervaselem a rychle dosáhla velkého věhlasu. Parfémy této značky jsou inspirovány legendární Eau de Cologne a vyznačují se neobyčejně vysokou koncentrací esenciálních olejů. Nejčastěji představují unikátní spojení citrusů s různými druhy bylinek – bazalkou, mátou, zázvorem a jinými.

Na vývoji vůní Atelier Cologne se podílejí přední světoví parfuméři jako Jérome Epinette, Cecile Krakower či Jerome Epinette. Samostatnou zmínku si zaslouží také jejich elegantní flakony z francouzského skla s ručně zhotovovanými koženými uzávěry. Parfémy Atelier Cologne vyprávějí příběhy plné silných emocí a vzpomínek.

Recenze Atelier Cologne Cedrat Enivrant

Přidat novou recenzi

5.0
2 recenze
2
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem