Artdeco Brush

aplikátor na oční stíny

Artdeco Brush aplikátor na oční stíny
Artdeco Brush aplikátor na oční stíny
Artdeco Brush aplikátor na oční stíny
aplikátor na oční stíny
31

Kód: ART2240 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra úterý 13. 11. 2018
Osobní odběr
Již zítra úterý 13. 11. 2018
Artdeco Brush
aplikátor na oční stíny | 31

Popis kosmetiky Artdeco Brush

Popis:
Jednostranný aplikátor očních stínů Artdeco Brush pro nanášení běžných pudrových stínů i třpytivého prášku. Aplikátory jsou vyrobeny ze syntetické pěny pro vysoce pohodlnou a přesnou práci při tvorbě očního make-upu. Artdeco Brush se skvěle hodí pro Beauty Box Quattro.

Účinky:

  • precizní a snadná aplikace

Jak aplikovat:
Používejte aplikátor k nanášení očních stínů nebo k jejich stínování oválnou stranou aplikátoru.


O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.