Artdeco Eye Designer Applicatordlouhotrvající oční stíny v tužce

Artdeco Eye Designer Applicator dlouhotrvající oční stíny v tužce
Artdeco Eye Designer Applicator dlouhotrvající oční stíny v tužce
Doporučená maloobchodní cena
285

Ušetříte 25%
dlouhotrvající oční stíny v tužce
214

Kód: ART1532 | Více než 5 ks skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 30. 3. 2020

Popis produktu Artdeco Eye Designer Applicator

Spolu s výrobkem je třeba zakoupit oční stíny Artdeco Eye Designer. Toto je pouze aplikátor.

Popis:
Artdeco Eye Designer Applicator oboustranná aplikační tužka je houbičkový aplikátor, určený pro nanášení očních stínů  Artdeco Eye Designer. Díky jednoduché technologii velice usnadní aplikaci stínu několika jednoduchými pohyby. Aplikátorové houbičky jsou vyrobené z Rubicellu, který můžete jednoduše vyprat. Díky své kompaktnosti a odolnosti jsou stíny, připevněné na aplikační tužku, praktické při cestování a přenášení v kabelce. Oční stíny lze k aplikační tužce měnit a kombinovat dle libosti.

Jak používat:
Na aplikační tužku našroubujte oční stíny Artdeco Eye Designer náhradní náplň. Při dalším použití již stačí odšroubovat oční stíny a pomocí aplikační tužky je nanést na oční víčko.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Eye Designer Applicator