Artdeco Medium Oval Brush Premium Qualityštětec na konturování

Artdeco Medium Oval Brush Premium Quality štětec na konturování
Artdeco Medium Oval Brush Premium Quality štětec na konturování
Doprava zdarma
Doporučená maloobchodní cena
389

Ušetříte 34%
štětec na konturování
258

Kód: ART3457 | 1 ks skladem
1
U Vás kurýrem PPL
čtvrtek 2. 4. 2020

Popis produktu Artdeco Medium Oval Brush Premium Quality

Konturovací štětec ARTDECO Cover & Correct umožní díky svému profesionálnímu oválnému tvaru a hustým, jemným štětinám precizní aplikaci konturovacích produktů pro dokonalou definici tváře.

Vlastnosti:

  • jemné štětiny jsou šetrné k pleti
  • oválný tvar umožní precizní aplikaci a dokonalé rozetření
  • štětiny se snadno čistí a udržují bez poškození
  • prémiová kvalita přináší profesionální výsledky líčení
Jak aplikovat:
Pomocí štětce naneste konturovací produkt na místa, na která přirozeně padá stín, jako pod lícní kosti, po okraji tváře či nosu a rozetřete do ztracena.Doporučujeme pravidelně čistit pro zachování hygienické čistoty a jemnosti štětin.


O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Medium Oval Brush Premium Quality