Artdeco Cover & Correct

štětec na konturování

Artdeco Cover & Correct štětec na konturování
Artdeco Cover & Correct štětec na konturování
Artdeco Cover & Correct štětec na konturování
štětec na konturování
379

Kód: ART3457 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Artdeco Cover & Correct
štětec na konturování | 379

Popis kosmetiky Artdeco Cover & Correct

Konturovací štětec ARTDECO Cover & Correct umožní díky svému profesionálnímu oválnému tvaru a hustým, jemným štětinám precizní aplikaci konturovacích produktů pro dokonalou definici tváře.

Vlastnosti:

  • jemné štětiny jsou šetrné k pleti
  • oválný tvar umožní precizní aplikaci a dokonalé rozetření
  • štětiny se snadno čistí a udržují bez poškození
  • prémiová kvalita přináší profesionální výsledky líčení
Jak aplikovat:
Pomocí štětce naneste konturovací produkt na místa, na která přirozeně padá stín, jako pod lícní kosti, po okraji tváře či nosu a rozetřete do ztracena.Doporučujeme pravidelně čistit pro zachování hygienické čistoty a jemnosti štětin.


O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.